+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft внесла запропоновані Google зміни до свого браузера Edge на основі Chromium

Microsoft внесла запропоновані Google зміни до свого браузера Edge на основі Chromium

Google нещодавно розпочала роботу над покращенням контекстних меню в браузері Chrome, щоб позбутися безладу та надмірності. Пошуковий гігант експериментував з покращеними контекстними меню в Google Chrome Canary, а тепер Microsoft вносить запропоновані Google зміни до свого браузера Edge на основі Chromium.

Нове оновлення Microsoft Edge Canary змінило список параметрів, які користувачі бачать при натисканні правою кнопкою миші на вкладках браузера. Зокрема, в оновленні були видалені пункти меню для відкриття нової вкладки, закриття всіх вкладок, повторного відкриття вкладок та додавання їх до закладок. І, треба сказати, це досить радикальний крок, який, напевно, сподобається не всім.

Наприклад, відсутність пункту «Відкрити раніше закриту вкладку» в контекстному меню може дратувати деяких користувачів, хоча завжди можна використовувати клавіші (Ctrl + Shirt + T), щоб виконати те ж завдання.

Втім, якщо клацнути правою кнопкою миші, коли курсор не знаходиться на вкладках, то вищезгаданий пункт можна знайти. Як зазначається, оновлене контекстне меню в даний час доступне для Edge Canary версії 78.0.266.0 або новіше в операційній системі Windows 10. Чи з'явиться це нововведення у релізі або хоча б у бета-версії веб-браузера — невідомо.

Таким чином, Google та Microsoft разом створюють нові стандарти для браузерів буквально у нас на очах. Наскільки вони будуть зручними — інше питання, яке поки що не має чіткої відповіді.

Інші новини

Найкраща ціна