+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Visual Studio для MacOS

Компанія Microsoft у корпоративному блозі компанії розкрила деталі майбутнього релізу інтегрованого середовища розробки ПОVisual Studio для операційної системи MacOS. Visual Studio для MacOS, використовуючи переваги кросплатформової Xamarin Studio IDE, стане мобільним і хмарним інструментом для розробки .Net і C #. Xamarin дозволяє створювати інтерфейс користувача з набору візуальних елементів, що відображаються потім у відповідній операційній системі - Android, iOS і Windows Phone.

У 2016 р. розробника Xamarin купила Microsoft. Пізніше, на конференції Microsoft Build було оголошено про відкриття вихідного коду Xamarin SDK, і що сама SDK при цьому буде включена в склад IDE Microsoft Visual Studio як безкоштовний інструмент. Так само як і Xamarin Studio, в основі Visual Studio для Mac лежить відкритий код MonoDevelop IDE, написаний на C# , який зараз активно розвивається Microsoft.

Розробка піде в хмару

Visual Studio для MacBook стане повноцінним аналогом Windows-версії. «Як і у випадку з Visual Studio для Windows, у додатку буде йти Visual Studio Code для випадків, коли вам не потрібне повноцінне інтегроване середовище розробки, а потрібен лише легкий автономний редактор вихідного коду»

Основний обсяг навантажень йтиме через .NET Core з інтеграцією в хмарну платформу Microsoft Azure. «Все це працюватиме на мові C#, яку ви знаєте та любите, включаючи останній C# 7. Ви отримаєте високу продуктивність скомпільованого коду, багатий набір бібліотек та інструментів. Але це не єдина мова, яка підтримуватиме Visual Studio для Mac, функціонал також передбачає підтримку F#»

Попередня версія Visual Studio для MacOS буде доступна для скачування на VisualStudio.com, подробиці ПО розробники розкриють 16 листопада 2016 р.

 

Інші новини