+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила оновлення для програмної платформи Windows 11 22H2

Microsoft випустила оновлення для програмної платформи Windows 11 22H2

Microsoft випустила необов'язкове оновлення для програмної платформи Windows 11 22H2, яке принесе з собою низку анонсованих функцій. Йдеться про вкладки в «Провіднику», функції «Пропоновані дії», нововведення в панелі завдань та ін.

Одним із найбільш очікуваних нововведень є підтримка вкладок у «Провіднику» Windows 11. Оновлений інтерфейс дозволить упорядкувати файли та спростить перемикання між папками. Разом з цим на домашній сторінці «Провідника» з'явився новий розділ під назвою «Вибране», куди можна додавати файли, що часто використовуються. Поглиблено інтеграцію з OneDrive, завдяки чому, наприклад, тепер можна легко дізнатися, хто з колег останнім редагував спільний файл.

Ще одним нововведенням, яке має допомогти у виконанні повсякденних завдань, стала функція «Пропоновані дії». Наприклад, якщо виділити телефонний номер або майбутню дату в тексті, користувачеві буде запропоновано зробити виклик за допомогою Teams або Skype, або запланувати подію в програмі «Календар».

Деякі затребувані покращення отримала панель завдань. Функція переповнення панелі завдань автоматично переміщатиме програми в додаткове меню, коли місце для розміщення ярликів на панелі завдань закінчиться. Крім того, клацнувши правою кнопкою миші по панелі завдань, тепер можна викликати контекстне меню, що дозволяє запустити «Диспетчер завдань».

Водночас розробники покращили функцію Nearby Share, щоб користувачам було простіше обмінюватись файлами. Після встановлення оновлення ця функція дозволить виявляти більше доступних пристроїв, на які можна відправляти файли з робочого столу, з додатків «Фотографії», «Ножиці» та ін. створення добірок фото загальної тематики, а також можливість доступу до зображень користувача на iPhone за рахунок інтеграції з iCloud. Однак для цього потрібно інсталювати програму iCloud for Windows.

Microsoft продовжує розширювати географію доступності магазину Amazon AppStore в Windows 11. Використовувати його для завантаження Android-додатків тепер можуть користувачі програмної платформи з 31 країни, а каталог продуктів, що пропонуються, налічує понад 50 тис. найменувань.

Нинішнє оновлення не є обов'язковим, тому користувачам доведеться інсталювати його вручну через «Центр оновлень Windows». Усі згадані нововведення стануть частиною накопичувального оновлення, яке поширюватиметься на всі сумісні пристрої наступного місяця.

Інші новини