+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft у рамках експериментального проекту Verona розвиває нову мову програмування на основі Rust

Microsoft в рамках експериментального проекту Verona розвиває нову мову програмування на основі Rust

Microsoft в рамках експериментального проекту Verona розвиває нову мову програмування, засновану на мові Rust і орієнтовану на розробку захищених додатків, не схильних до типових проблем з безпекою. Вихідні тексти поточних напрацювань, пов'язаних з проектом, найближчим часом планується відкрити під ліцензією Apache 2.0.

Розглядається можливість використання мови, що розвивається, у тому числі для переробки низькорівневих компонентів Windows з метою блокування потенційних проблем, що спливають при застосуванні мов C і C++. Безпека коду підвищується за рахунок автоматичного управління пам'яттю, яке позбавить розробників необхідності маніпулювання покажчиками і захистить від проблем, що виникають через низькорівневої роботи з пам'яттю, таких як звернення до області пам'яті після її звільнення, розіменування нульових покажчиків та вихід за межі буфера.

Основною відмінністю Verona від Rust є застосування моделі володіння на основі груп об'єктів, а не одиничних об'єктів. Дані Verona розглядаються як структури, що являють собою колекції об'єктів. Перевірки запозичення та контроль володіння проводяться у прив'язці до групи об'єктів, що дозволяє забезпечити безпеку при маніпуляціях зі складовими структурами та краще відображає рівень абстракції, який зазвичай застосовується при розробці.

Інші новини