+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Translator для Windows 10 більше недоступний для завантаження з магазину програм

Перекладач Microsoft для Windows 10 більше не доступний для завантаження з магазину програм

Перекладач Microsoft для Windows 10 більше не доступний для завантаження з магазину компанії. З 9 квітня користувачі більше не можуть завантажувати цю програму з Microsoft Store, але вона продовжить працювати на вже встановлених пристроях.

Microsoft випустила оновлену програму Translator у 2015 році. З тих пір програмний продукт підтримувався і отримував оновлення. Тепер було прийнято рішення припинити підтримку і видалити додаток з Microsoft Store, оскільки «у користувачів є інші способи доступу до функції перекладу». Ймовірно, мова йде про можливість перекладу за допомогою онлайн-сервісів, доступ до яких можна отримати в браузері.

Варто відзначити, що веб-версія Microsoft Translator, а також додатки для Android і iOS продовжать підтримуватися і залишаться доступними для скачування. Більше того, Microsoft рекомендує користувачам спробувати мобільний перекладач у дії. Додаток має безліч корисних функцій, в тому числі можливість перекладу мови користувача онлайн.

Версія Перекладача Windows 10 продовжить працювати на комп'ютерах, які вже встановлені, але більше не отримуватиме нових оновлень. Очевидно, розробники вирішили зосередитися на розробці версії перекладача для мобільних платформ.

Інші новини

Найкраща ціна