+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Teams for Linux - Microsoft випустила версію Teams для користувачів Linux

Microsoft Teams for Linux - Microsoft випустила версію Teams для користувачів Linux

Microsoft випустила версію Teams для користувачів Linux. І хоча поки що це бета-версія, вона вже доступна всім бажаючим. На даний момент пропонуються пакети у форматі deb та rpm.

У корпорації зазначають, що Microsoft Teams є першою програмою Microsoft 365, яка з'явилася на робочих станціях під керуванням Linux і підтримуватиме всі основні можливості оригінальної версії програми.

У компанії уточнили, що більшість клієнтів Microsoft використовують пристрої, що працюють на різних платформах, у тому числі Windows 10, Linux тощо. У Редмонді заявили, що прагнуть розширювати екосистему своїх додатків та сервісів.

А виконавчий директор Linux Foundation зазначив, що радий тому факту, що Microsoft додала додаток на Linux, визнавши тим самим внесок вільної ОС у роботу компаній та освітніх установ.

На даний момент Microsoft Teams можна спробувати безкоштовно, хоча для повноцінної роботи знадобиться платна підписка на Office 365. При цьому зазначимо, що програма компанії є конкурентом Slack, який вже має свою версію під Linux.

Поки функціонально Linux-версія Teams поступається аналогу під Windows. Зокрема, відсутня підтримка загального доступу до екрану та робота з офісними програмами. Терміни появи повноцінної заміни поки немає, але очевидно, що перший крок уже зроблено.

Інші новини

Найкраща ціна