+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Teams - груповий бізнес-месенджер став доступним користувачам Office 365.

Корпорація Microsoft оголосила про доступність Microsoft Teams — новий простір для комунікацій, організований за принципом чату. Новий інструмент для спільної роботи з сьогоднішнього дня доступний бізнес-користувачам Office 365 19 мовами в 181 країні.

З моменту виходу попередньої версії у листопаді 2016 р., понад 50 тис. організацій вже почали використовувати Microsoft Teams у своїй роботі. Серед піонерів Microsoft Teams: Alaska Airlines, ConocoPhillips, Deloitte, Expedia, Hendrick Motorsports, Sage, Trek Bicycle та ін.

Разом з Microsoft Teams пакет Office стає повним корпоративним набором інструментів, що надає широкі можливості звичних програм: Outlook для роботи з електронною поштою; SharePoint для керування контентом; Yammer для внутрішніх комунікацій усередині всієї організації; «Skype для Бізнесу» для корпоративного аудіо- та відеозв'язку.

З моменту анонсу в листопаді минулого року, Microsoft додала більше 100 нових функцій Теams: нові можливості для планування зустрічей та аудіоконференцій (включаючи можливості відеодзвінків на мобільних пристроях з системою Android, системи під керуванням iOS та Windows Phone будуть додані пізніше), інтеграція з потоком повідомлень із поштового клієнта, а також низку нових функцій безпеки. Компанія також оптимізувала функції керування додатком: сьогодні користувачам доступні додаткові засоби читання з екрану, керування за допомогою гарячих клавіш та ін. >

За словами розробників, в основі Microsoft Teams загалом лежать чотири ідеї: чат для роботи над проектами; хаб для командної роботи; налаштування під кожну команду; безпека.

Чат для роботи над проектами

Microsoft Teams передбачає організацію чату за бесідами, завдяки чому всі члени команди залучені до спілкування та залишаються в курсі всіх новин. Групове листування за промовчанням видно всім, але також є варіант надсилання особистих повідомлень. Бібліотека емодзі, GIF-файлів, наклеєнь і мемів дає можливість внести щось кумедне і особисте в цифровий робочий простір.

Хаб для командної роботи

У Microsoft Teams доступні як звичні, так і спеціалізовані програми Office 365. Співробітники можуть телефонувати і проводити відеоконференції, а також працювати з документами безпосередньо в Microsoft Teams. Microsoft Graph аналізує інформацію, надає необхідні дані про активність усередині групи та дозволяє ними ділитися. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випадати з контексту та обмінюватися інформацією.

Налаштування під кожну команду

Кожна команда унікальна, тому Microsoft Teams пропонує можливість індивідуального налаштування функцій, які відповідають конкретним запитам і потребам. Члени команди можуть створювати окремі теми, щоб організувати спілкування. Кожна тема може бути налаштована індивідуально за допомогою функції Tabs, яка надає швидкий доступ до часто використовуваних документів та програм. Tabs можуть бути створені для таких сервісів Office 365, як Planner та командні сервіси Visual Studio або сторонніх рішень. Сьогодні до інтеграції на новій платформі готово понад 150 рішень від таких компаній, як SAP, Trello, Hipmunk, Growbot та ModuleQ.

Безпека

Microsoft Teams є частиною Office 365 і забезпечує дотримання заданих політиків, реалізованих на базі Microsoft Cloud. Teams підтримує такі світові стандарти, як SOC 1, SOC 2, EU Model Clauses, ISO27001 та HIPAA.

Інші новини