+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft повідомила про роботу з портування браузера Microsoft Edge для Linux

Microsoft повідомила про роботу з портування браузера Microsoft Edge для Linux

Менеджер технічних програм для web-платформи Microsoft повідомив про роботу з портування браузера Microsoft Edge для Linux. Подробиці поки що не повідомляються. Розробникам, які використовують Linux для розробки, тестування або повсякденної діяльності, запропоновано взяти участь в опитуванні та відповісти на кілька питань, що стосуються областей використання браузера, застосовуваних платформ і переваг в установці.

Нагадаємо, що торік компанія Microsoft почала розвиток нової редакції браузера Edge, переведеної на двигун Chromium. У процесі роботи над новим браузером Microsoft приєднався до спільноти, що розробляє Chromium, і почав повертати в проект створювані для Edge поліпшення та виправлення. Наприклад, вже передані покращення, пов'язані з технологіями для людей з обмеженими можливостями, керуванням із сенсорних екранів, підтримкою архітектури ARM64, підвищенням зручності прокручування, обробкою мультимедійних даних. Крім того, Web RTC адаптований для Universal Windows Platform (UWP). Проведено оптимізацію та доопрацювання бекенду D3D11 для ANGLE, прошарку для трансляції викликів OpenGL ES в OpenGL, Direct3D 9/11, Desktop GL та Vulkan. Відкритий код движка, що розвивається в Microsoft WebGL.

В даний час для тестування вже пропонуються експериментальні збірки Microsoft Edge на базі Chromium, але вони поки обмежені платформами Windows і macOS. Для завантаження також доступні архіви збірок, що включають вихідні тексти сторонніх компонентів, які використовуються в Edge (для отримання списку в полі з фільтром потрібно ввести "edge").

Інші новини