+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft повідомила, що система потокової передачі ігор xCloud буде готова у 2020 році.

Microsoft повідомила, що система потокової передачі ігор xCloud буде готова у 2020 році

Microsoft повідомила про проект xCloud. Це система потокової передачі ігор, яка буде готова, орієнтовно, у 2020 році. Наразі вона проходить етап внутрішнього тестування, а до кінця року може бути запущена бета-версія сервісу.

Ідея полягає в тому, щоб дати можливість користувачам грати в консольні ігри скрізь, де тільки можна. У компанії хочуть спростити можливості для розробників щодо поширення їх проектів.

Як основу системи виступають сервери на базі Xbox One S, а також хмарний сервіс Azure з первісним акцентом на близькість до ключових центрів розробки ігор у Північній Америці, Азії та Європі. При цьому система, як стверджується, дозволить відтворювати понад 3,5 тис. ігор з консолей трьох поколінь. Повідомляється, що в даний час у Розробці для Xbox One перебуває понад 1900 ігор, які без винятку зможуть працювати в рамках xCloud.

Також у компанії заявили, що додали до списку інструментів для розробників API, який дозволяє визначити, чи транслюється гра з хмари чи відтворюється локально. Це може бути важливо, якщо потрібно забезпечити мінімальну затримку в грі, наприклад, в розрахованій на багато користувачів сутички, де пінг грає вирішальну роль. Для цього матчі за участю великої кількості гравців перекидатимуться на один сервер.

Ще одним нововведенням є налаштування розмірів шрифтів для невеликих дисплеїв, що буде важливим для гри зі смартфона або планшета. Також у компанії пообіцяли надати розробникам можливість адаптувати проекти під різні способи гри.

Інші новини

Найкраща ціна