+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft розширила ліміти на кількість учасників відеочату для бета-версії свого месенджера Skype

Microsoft розширила ліміти на кількість учасників відеочату для бета-версії свого месенджера Skype

Microsoft розширила ліміти на кількість учасників відеочату для бета-версії свого месенджера Skype. Тепер їхня кількість збільшилася до 50 осіб (раніше було не більше 25). Таким чином, програма тепер лідирує за кількістю учасників одночасної розмови з відео. Для порівняння, у FaceTime від Apple доступні максимум 32 учасники. При цьому зазначимо, що така функція тестувалася з березня.

Щоб краще впоратися з такою кількістю учасників, Microsoft трохи оновила групові повідомлення. Тепер за масового виклику можна вказати, кому з учасників розмови дзвонити, а кому — ні. Учасники розмови отримають системне сповіщення, а не прямий дзвінок. Втім, якщо у відеочаті 25 осіб чи менше, то організатор як і раніше, може дзвонити всім їм одночасно. Як завжди, для розгортання оновлення потрібно кілька днів, можливо навіть тижнів.

При цьому нагадаємо, що цей сервіс Microsoft збив протягом усього березня. Спочатку виникли проблеми з веб-версією Skype, яка не хотіла працювати в браузерах Firefox і Safari. І хоча у компанії попереджали про це, для багатьох користувачів це стало неприємною несподіванкою.

Наприкінці минулого місяця відбувся великий збій у роботі Skype. Через це майже половина користувачів не могла отримати повідомлення, трохи менше – не могли авторизуватися. Також повідомлялося про збої у дзвінках.

Зрештою, «закапризувала» мобільна версія сервісу. Перші випадки, як стверджується, було зафіксовано ще в січні, проблема досі не виправлена ​​у релізі, хоча бета-версія вже є. Суть у тому, що при дзвінку програма Skype приймає всі вхідні дзвінки в автоматичному режимі. Проблема проявляється лише на Android.

Інші новини