+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft працює над новими функціями безпеки для Chromium Edge

Microsoft працює над новими функціями безпеки для Chromium Edge

Microsoft працює над двома новими функціями безпеки для Chromium Edge – автоматичною автентифікацією HTTPS та Windows Hello для збережених паролів.

В даний час, коли ви вводите URL-адреси в адресний рядок, Edge намагається відкрити небезпечну HTTP-версію веб-сайту, перш ніж перенаправляти користувачів на HTTPS (якщо доступно). Починаючи з версії 92, Microsoft Edge автоматично підключатиметься до версій URL-адрес HTTPS під час введення адресного рядка.

Спочатку функція автоматичного HTTPS в Edge буде необов'язковою, і користувачі зможуть налаштувати її, перейшовши в «Налаштування».

Якщо ви не бачите цю опцію, ви також можете ввімкнути її за допомогою прапорця "Автоматичний HTTPS".

Зворотна сторона режиму лише HTTPS полягає в тому, що він може зробити веб-сайти недоступними та призвести до помилок HTTP, якщо веб-сайт все ще використовує незахищений протокол. Якщо сайт не підтримує захищений протокол, Edge спробує підключитися до ВЕРСІЇ HTTP після декількох невдалих спроб.

Google також включив підтримку лише https у Chrome, щоб покращити продуктивність та безпеку веб-переглядача.

Як і Google Chrome або Firefox, Microsoft Edge також може отримувати доступ і автоматично вводити ваші паролі, синхронізовані з вашим обліковим записом Microsoft.

Менеджер паролів Microsoft спрощує вхід на такі сайти, як Twitter або Reddit, автоматично вводячи ім'я користувача та паролі. Ви також можете керувати своїми паролями та редагувати їх на сторінці налаштувань браузера.

Щоб покращити безпеку та конфіденційність користувачів, корпорація Майкрософт нещодавно розпочала тестування підтримки Windows Hello в Edge Canary. Ця функція тепер доступна для всіх у каналі розробника, і користувачі можуть увімкнути її, щоб підвищити безпеку функції автозаповнення.

Щоб перевірити цю функцію, відкрийте Microsoft Edge Dev або Canary і перейдіть до налаштувань > профілю > паролі. Увімкніть автентифікацію, необхідну для забезпечення автентифікації Windows Hello щоразу під час спроби входу за допомогою збережених паролів.

Windows Hello не завжди вимагає спеціального обладнання для Micorosft Edge. Ви можете використовувати такі методи, як сканування PIN-коду, відбитків пальців або райдужної оболонки ока, щоб аутентифікувати менеджер паролів Edge.

Після настроювання запит безпеки з'являтиметься щоразу, коли ви спробуєте використати один із збережених паролів.

Крім того, в наступному великому оновленні Microsoft Edge отримає підтримку перегляду Office, інтеграцію з Windows Search і багато іншого.

Інші новини

Найкраща ціна