+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft продовжує розвивати програму Your Phone

Microsoft продовжує розвивати програму Your Phone

Microsoft продовжує розвивати програму Your Phone, яка з'явилася в релізі операційної системи Windows 10 цієї весни. Воно дозволяє працювати зі смартфоном безпосередньо з екрана ПК. І ось програма отримала нові можливості, хоча поки що вони доступні лише учасникам програми тестування Windows Insiders.

Як повідомила старший менеджер ПЗ Microsoft, нова функція дозволяє відповідати на оповіщення з Android через Your Phone. Раніше програма дозволяла лише переглянути надісланий текст, а відповідати доводилося вже зі смартфона.

Крім того, за інформацією керівника напряму роботи з мобільними пристроями Microsoft, у Your Phone додали підтримку смартфонів із двома SIM-картами. Тепер під час надсилання повідомлень можна вибрати, з якої карти це зробити. Ця можливість поки що також доступна виключно «інсайдерам».

Раніше в Your Phone з'явилися можливості відображення шпалер та рівня заряду акумулятора смартфона, а також прийом та вчинення дзвінків прямо через Windows 10.

Загалом додаток постійно покращується, але, як очікується, релізна його версія з'явиться вже навесні наступного року. Ймовірно, на той час додасться ще чимало можливостей, що дозволить зробити Your Phone аналогом зв'язування iOS + macOS від Apple.

Треба сказати, що підхід Microsoft цілком правильний, адже багатьом доводиться працювати за комп'ютером і одночасно дзвонити по телефону. Цілком логічним виглядає можливість об'єднати це у загальну систему.

Інші новини

Найкраща ціна