+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft визнала помилку в операційній системі Windows 10 версії 1809 при підключенні або відключенні пристроїв з інтерфейсом USB Type-C

Microsoft визнала наявність помилки в операційній системі Windows 10 версії 1809 при підключенні або вимкненні пристроїв з інтерфейсом USB Type-C

Microsoft визнала наявність помилки в операційній системі Windows 10, через яку виконання процедур вимикання або переходу ПК в режим сну може займати значно більше часу, ніж зазвичай.

За даними порталу клієнтської підтримки компанії, ця проблема може виникати в ОС версії 1809 (жовтень 2018 р.) при підключенні або відключенні пристроїв із сучасним інтерфейсом USB Type-C, у тому числі док-станцій та зарядних пристроїв, під час процесу завершення роботи системи.

Корінь проблеми лежить у програмній реалізації інтерфейсу USCI (USB Type-C Connector System Interface), що містить помилку. Внаслідок цієї помилки, операційна система не може завершити свою роботу, поки не буде коректно оброблено системну подію приєднання або від'єднання пристрою через порт USB Type-C, що може вимагати до хвилини додаткового часу. Нагадаємо, що сучасні ПК з твердотілими накопичувачами (SSD) здатні переходити в режим глибокого сну або «засипати» буквально за лічені секунди.

Як зазначають фахівці Microsoft, описаний баг не надає жодного впливу на працездатність підключеної до комп'ютера за допомогою USB Type-C техніки або самих портів.

Термінів усунення неприємної помилки, як і способів її вирішення силами користувачів представники розробника не називають. Очевидно, єдине, що власники ПК з USB Type-C і Windows 10 «на борту» можуть зробити зараз – дотримуватися практики підключення чи відключення зовнішніх пристроїв або до, або після переходу ПК у сплячий режим чи його вимикання.

Інші новини