+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft припинить підтримку Windows 7 у січні 2020 року, але під керуванням цієї операційної системи все ще працює близько 35% комп'ютерів у світі

Microsoft припинить підтримку Windows 7 у січні 2020 року, але під керуванням цієї операційної системи все ще працює близько 35% комп'ютерів у світі

Microsoft припинить підтримку Windows 7 у січні 2020 року, але оскільки під керуванням цієї операційної системи все ще працює близько 35% комп'ютерів у світі, є більша ймовірність того, що значна кількість пристроїв залишиться без виправлень безпеки, коли підійде крайній термін. Дослідження, проведене Kollective, показує, що хоча 96% підприємств уже розпочали перехід на Windows 10, багато хто навряд чи завершить цей процес до січня 2020 року.

Це обумовлено низкою факторів, що уповільнюють процес переходу, включаючи типові проблеми сумісності, з якими стикаються підприємства. Раніше цього року Microsoft заявила, що 99% програмного забезпечення, що працює з Windows 7, повністю підтримує Windows 10, і Microsoft пропонує допомогу розробникам решти 1% ПЗ.

До речі, згідно з дослідженням, 79% організацій не встановлюють оновлення відразу після виходу, а вважають за краще чекати деякий час. Це може бути викликано проблемами надійності оновлень, оскільки дехто побоюється, що недостатньо стабільні версії можуть порушити діяльність їхніх підприємств.

Крім того, 53% респондентів заявили, що чекають не менше місяця, перш ніж встановлювати оновлення операційної системи, незважаючи на те, що вони часто включають критичні виправлення безпеки. Kollective вважає, що це один із наслідків переходу на новий підхід Windows.

«Ця нова модель „Windows як послуга“ створює і нові складнощі для IT-адміністраторів. Щомісячні оновлення з виправленнями помилок зазвичай не перевищують 1 Гбайт; у той час як функціональні оновлення, що виходять двічі на рік, можуть досягати в об'ємі 5 Гбайт. Через збільшення частоти виходу і розміру оновлень у ІТ-команд залишається не так багато часу для тестування та розгортання»,— повідомляється в дослідженні.

Microsoft продовжить пропонувати платну спеціалізовану підтримку Windows 7 і після січня 2020 року, хоча цей варіант ставатиме все дорожче з кожним роком. Компанії мають платити $50 за пристрій Windows 7 в перший рік після EOL, а в другому році плата підніметься до $100.

Інші новини

Найкраща ціна