+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft попередила про зламування облікових записів деяких користувачів Outlook

Microsoft попередила про зламування облікових записів деяких користувачів Outlook

Невідомі зловмисники зламали обліковий запис співробітника служби підтримки Microsoft і протягом декількох місяців мали доступ до облікових записів користувачів поштового сервісу Outlook. Злочинці могли переглядати електронні адреси, назви папок, теми, але не вміст листів та вкладень.

За даними видання TechCrunch, компрометація мала місце у період з 1 січня по 28 березня 2019 року. Серед постраждалих користувачі сервісів @outlook.com, @hotmail.com, @msn.com, інцидент не торкнувся корпоративних користувачів. Компанія не розкрила дані про регіон та кількість постраждалих користувачів, але TechCrunch припускає, що частина зламаних акаунтів належить до країн Євросоюзу. Техногігант також не повідомив, як саме зловмисники змогли зламати обліковий запис співробітника служби техпідтримки. Цей обліковий запис вже вимкнено.

Хоча атакуючим не вдалося отримати доступ до облікових даних та іншої персональної інформації, як запобіжний засіб Microsoft рекомендує всім користувачам перевстановити паролі.

Інші новини