+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила низку нових сервісів та технологій хмарної платформи Azure для розробників.

Microsoft представила низку нових сервісів та технологій хмарної платформи Azure для розробників.

Microsoft представила низку нових сервісів та технологій хмарної платформи Azure для розробників. Цими анонсами компанія поділилася напередодні найбільшої щорічної конференції Microsoft Build 2019, яка проходитиме з 6 по 8 травня 2019 року.

Штучний інтелект

 • Нова категорія когнітивних сервісів Decision, які нададуть користувачам конкретні рекомендації для більш обґрунтованого та ефективного прийняття рішень. Категорія включає такі інструменти як Content Moderator (сервіс перевірки контенту на наявність небажаних матеріалів), нещодавно анонсований Anomaly Detector (сервіс, що дозволяє виявляти проблеми до їх виникнення), а також новий сервіс під назвою Personalizer, який, використовуючи навчання з підкріпленням (reinforcement learning), формує конкретні рекомендації, що дозволяють швидко та обґрунтовано приймати рішення.
 • Штучний інтелект тепер інтегрований у Пошук Azure. Широка доступність когнітивного пошуку допоможе користувачам застосовувати алгоритми когнітивних сервісів для отримання висновків під час аналізу структурованого та неструктурованого контенту. Крім цього, в режимі попереднього перегляду доступна функція зберігання висновків, зроблених алгоритмами ІІ, що дозволить створювати на їх основі, наприклад візуалізації Power BI або моделі машинного навчання.

Блокчейн

 • Azure Blockchain Service спрощує створення, підтримку та управління блокчейн-рішеннями з різними учасниками, об'єднаними в єдину мережу (консорціум). Анонс став логічним продовженням представленого минулого року Azure Blockchain Workbench. Azure Blockchain Service дасть компаніям можливість зосередитись на логіці робочого процесу та розробці додатків. Azure Blockchain Service дозволяє розгортати повністю керовані рішення для консорціумів і має вбудований функціонал для реалізації основних завдань управління ними, таких як додавання нових учасників, управління правами доступу та автентифікація користувацьких додатків.
 • Блокчейн-платформа Quorum на базі Ethereum, розроблена фінансовим холдингом J.P. Morgan Chase, стане першою блокчейн-платформою, доступною в Azure Blockchain Service. Це надасть клієнтам Microsoft та J.P. Morgan можливість розгортання та управління масштабованими блокчейн-мережами у хмарі.

Машинне навчання 

 • Нові можливості практик розробки MLOps (DevOps для машинного навчання). Завдяки інтеграції з інструментами Azure DevOps забезпечується відтворюваність, контрольованість та автоматизація всього життєвого циклу розробки машинного навчання.
 • Нові можливості автоматизації машинного навчання і інтуїтивний інтерфейс користувача спрощують розробку високоякісних моделей машинного навчання.
 • Графічний інтерфейс для розробки машинного навчання дозволяє створювати та розгортати моделі машинного навчання навіть без написання коду та користуватися функцією «перетягування».
 • Широка доступність апаратно-прискорених моделей, що працюють на FPGA (Field Programmable Gate Array, програмована користувачем логічна схема), а також підтримка движка ONNX Runtime на NVIDIA TensorRT і Intel nGraph для швидкого інференсу (формування висновків) Intel.

Інтернет речей та «розумні» пристрої

 • Новий Azure SQL Database Edge для «розумних» пристроїв оптимізовано для низьких обчислювальних потужностей. Рішення поєднує у собі можливості потокової передачі з вбудованим машинним навчанням у базі даних. Завдяки тому, що Azure SQL Database Edge існує в тому ж програмному середовищі, що і SQL Server, розробники зможуть з легкістю переносити свої програми для виконання обчислень на пристроях без необхідності вивчати нові інструменти та мови.
 • Нова мова відкритого моделювання IoT Plug and Play для легкого підключення пристроїв Інтернету речей до хмари. IoT Plug and Play вирішує одну із найбільших проблем, з якою стикаються розробники – масштабування рішень Інтернету речей. Раніше доводилося створювати програмне забезпечення для конкретних підключених пристроїв, що підтримуються. IoT Plug and Play запропонує широку екосистему сертифікованих партнерських пристроїв, які можуть бути швидко та легко підключені.
 • Комплект для розробників HoloLens 2 Developer bundle. Завдяки цьому комплекту розробники у сфері змішаної реальності отримають доступ до інструментів для створення та запуску додатків для гарнітури HoloLens 2 з підтримкою широкого спектру інших пристроїв.
 • Підтримка ігрового движка Unreal Engine 4 для потокової передачі даних та нативної платформної інтеграції з HoloLens 2 буде доступна для розробників до кінця травня. Вони зможуть створювати високоякісні фотореалістичні рендери у змішаній реальності для таких областей, як архітектура, дизайн продуктів, виробництво та багато інших.

Інші новини