+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила подробиці який може бути її майбутня ОС

Microsoft представила подробиці якої може бути її майбутня ОС

Хоча Microsoft так і не підтвердила намір випустити легковажну версію Windows Lite, про яку ходить стільки чуток, компанія все ж таки представила цікаві подробиці про те, якою може бути її майбутня ОС.

На комп'ютерній виставці Computex у Тайбеї віце-президент із продажу споживчих пристроїв Microsoft розповів про те, як компанія бачить сучасну операційну систему. Паркер не згадував саме Windows Lite, але підтвердив, що Microsoft готується до появи пристроїв нового типу. Для цих пристроїв буде потрібна нова «сучасна ОС» з низкою покращень, у тому числі пов'язаних з доставкою оновлень.

Як вважають у Microsoft, у «сучасній ОС» оновлення повинні встановлюватися у фоновому режимі непомітно для користувачів. Робота користувача з комп'ютером при цьому перериватися не має, пояснив Паркер. Встановлення оновлень у фоновому режимі без відриву від інших операцій мало схоже на Windows 10, проте дуже нагадує Chrome OS.

У розумінні Microsoft «сучасна ОС» має бути захищеною за умовчанням. Тобто стан має бути відокремлений від ОС, а обчислення – від додатків. Крім того, в «сучасній ОС» необхідно реалізувати підтримку 5G та різних видів введення даних (голосового, тактильного, за допомогою ручки та навіть погляду).

Інші новини