+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила оновлення Microsoft Teams, які дозволяють зробити робочі зустрічі більш продуктивними та зручними

Microsoft представила оновлення Microsoft Teams, які дозволяють зробити робочі зустрічі більш продуктивними та зручними

Microsoft представила низку оновлень Microsoft Teams, які покликані зробити робочі зустрічі більш продуктивними та зручними. Крім того, Microsoft оголосила про завершення внутрішньої міграції 180 тис. співробітників та постачальників із Skype для бізнесу в Microsoft Teams. В даний час компанія використовує Teams для вирішення будь-яких завдань, які мають на увазі комунікацію та спільну роботу.

Зараз Teams користуються понад 500 тис. організацій зі 180 країн по всьому світу, включаючи 91 компанію зі списку Fortune 100, серед яких Hendrick Motorsports, Razer та ін. Платформа доступна 44 мовами, включає необхідну командам функціональність (чати, зустрічі та дзвінки) з безшовною інтеграцією з програмами Microsoft Office 365. Користувачі можуть налаштовувати сервіс для своїх власних завдань та підключати сторонні програми чи пристрої.

Ключові нововведення в Teams, анонсовані Microsoft: фон, що настроюється - удосконалена технологія «розумного» розмиття фонового зображення робить сеанси відеозв'язку зручнішими і зводить до мінімуму відволікаючі фактори. Користувачі можуть вибирати будь-який фон, який буде демонструватися за співробітником під час наради або відеодзвінка; додаткові камери та технологія Intelligent Capture – Microsoft Teams Rooms з'явиться підтримка додаткової камери для зйомки контенту. При підключенні будь-якої USB-камери технологія Intelligent Capture дозволить фокусуватися на зображенні, змінюючи масштаб і якість картинки, щоб учасники дистанційної зустрічі могли чітко бачити інформацію на дошці в реальному часі, навіть якщо хтось закриває огляд; програма Microsoft Whiteboard – цифрове полотно, з яким тепер можуть працювати учасники зустрічей у Teams. Він дозволить обговорювати ідеї, взаємодіяти між собою всім учасникам зустрічі, незалежно від того, присутні вони на зустрічі особисто чи віддалено. Також користувачі зможуть просто додати контент з фізичної маркерної дошки Whiteboard, а не відтворювати його заново; «живі» субтитри – з'являються в режимі реального часу і роблять збори зручними для всіх, включаючи співробітників, які розмовляють різними мовами або перебувають у галасливому місці, а також для людей, які погано чують; приватні та захищені чат-канали – дозволять співробітникам самим вибирати, хто з членів команди може читати обговорення та бачити файли в чаті. У разі потреби користувач може обмежити коло учасників чат-каналу; обмеження обміну даними – дозволяє адміністраторам самостійно вибирати, які користувачі можуть взаємодіяти між собою у Microsoft Teams. Це дозволить обмежити розкриття даних за рахунок контролю спілкування між особами, які мають інформацію, та їх колегами з іншими робочими завданнями, що особливо важливо для компаній із суворою політикою конфіденційності; захист від витоку даних (data loss prevention, DLP) у чатах та розмовах – дозволяє виявляти, автоматично захищати та проводити моніторинг конфіденційної інформації у чатах та розмовах. Створюючи особливі правила захисту даних, адміністратори розмов можуть захистити важливу інформацію від випадкового оприлюднення чи витоку як усередині організації, і її межами; Live Events - ця функція, доступна в Microsoft 365, дозволить будь-якому користувачеві створювати заходи в режимі реального часу. Для таких подій використовуються відеотрансляції та інтерактивне обговорення додатках Teams, Stream або Yammer. У заходах можуть брати участь до 10 тис. осіб з будь-якої точки світу та з будь-яких пристроїв. Завдяки технологіям штучного інтелекту, користувачам доступна функція автоматичного розшифрування мовлення, що дозволяє учасникам ділитися інформацією із заходів.

Інші новини

Найкраща ціна