+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила нові можливості у Microsoft 365

Microsoft представила нові можливості в Microsoft 365

На конференції Ignite Microsoft показала, як Microsoft 365 ставить ваші потреби на перше місце, щоб ви могли стати ще продуктивнішими. ІІ лежить в основі нових інтелектуальних, природних та персоналізованих можливостей Microsoft 365, які допомагають вам знаходити інформацію, посилювати навички та шукати нові шляхи для колаборацій.

ІІ змінює вашу взаємодію з програмами Microsoft 365. Функціонал Microsoft 365 адаптується під вас, допомагає вам і посилює ваші можливості. Ми уникаємо застарілої моделі, коли людині доводилося адаптуватися до роботи додатків. За допомогою персонального асистента Кортани і функцій на базі ІІ, вбудованих у додатки Microsoft 365, ми створюємо для вас можливості трансформації, багаторазово посилені ІІ. Кортану тепер за замовчуванням увімкнено для всіх користувачів Microsoft 365 та мобільного додатка Outlook.

Важливо відзначити, що ми взяли на себе зобов'язання забезпечувати безпеку, конфіденційність та відповідність вимогам законодавства при обробці ваших даних у Microsoft 365. Тільки ви маєте контроль над своїми даними; правила їх обробки описані в Центрі управління безпекою Microsoft та в Умовах надання послуг онлайн.

Цього тижня на конференції Ignite ми робимо ще один суттєвий крок до того, щоб користувачі вийшли на перший план у взаємодії з програмами, і передає вам контроль. Ось деякі основні моменти.

Цифровий помічник допомагає вам економити час

Час — це найцінніший ресурс, і ми прагнемо допомогти вам використовувати його правильно, враховуючи пріоритети. Дорога на роботу, готування або прогулянка з собакою — Кортана в мобільному додатку Outlook допоможе зберігати організованість та контролювати ваш день: ви можете працювати з поштою, використовуючи голосові команди, та заощаджувати час для вирішення інших важливих завдань.

Ми з радістю повідомляємо, що в Outlook для iOS тепер є функція Play My Emails. Природний голос, грамотне читання вголос і розпізнавання мови — все це допоможе Кортані читати вам нові листи і ділитися змінами в розпорядку дня, щоб ви могли оперативно орієнтуватися і робити необхідні дії у відповідь на електронні листи, що надходять, навіть коли ваші руки зайняті.

>

Крім того, Play My Emails тепер каже і чоловічим голосом. У вас з'явився ще один варіант спілкування з Кортан. Новий голос доступний для опції Play My Emails в Outlook для iOS. Обидва голоси – і чоловічий, і жіночий – використовують функцію Neural Text to Speech для ще більш природного звучання: нейронні мережі відповідають за копіювання інтонаційного малюнка розмовної мови.

Play My Emails — це перша функція Кортани, розроблена в рамках Office 365; Кортана відповідає спеціальним вимогам, викладеним у секції O365 Центру управління безпекою Microsoft та в Умовах надання послуг онлайн.

Play My Emails в Outlook для iOS стане доступною вже сьогодні. Очікується, що аналогічна програма для Android отримає цю функцію навесні 2020 року. Спочатку Play My Emails буде доступна для замовників у США. Щоб почати користуватися новою функцією, завантажте останнє оновлення Outlook з App Store, підключіть навушники або інший аудіопристрій і натисніть кнопку відтворення. Відвідайте https://aka.ms/playmyemails, щоб дізнатися докладніше про функцію Play My Emails і про те, як вона була розроблено.

Цифровий асистент допомагає вам керувати календарем та завданнями

Кортана в Microsoft 365 допоможе вам стежити за своїм розкладом та завданнями. Сьогодні представлена ​​попередня версія ознайомлювальних функцій, створених, щоб ви не забули про важливі зобов'язання та заплановані зустрічі.

Кортан допоможе скласти розклад на день і нагадає про зобов'язання, дані в листах. Вона надішле електронну інформацію ваших домовленостей, знайдених в електронній пошті, — у ній передбачено простий спосіб відзначити завдання як «виконані» або забронювати час для їх виконання. Електронне зведення також включає список зустрічей і релевантних документів. Електронні зведення з'являться у попередній версії для замовників у США за кілька тижнів.

Кортану також допоможе вам планувати зустрічі — з нею ви заощадіть час та уникніть клопоту при координації розкладу для всіх учасників. З функцією Scheduler ви можете з легкістю доручити планування Кортані. Просто поставте її в копію вашого електронного повідомлення учасникам і розкажіть їй, що вам потрібно, в тілі листа звичайними словами — так само, як ставлять у копію секретаря. Ви можете повідомити Кортані тривалість, розпорядок та місце проведення зустрічі або просто написати: «Знайди для нас час». Ви навіть можете попросити Кортану забронювати переговорну або конференц-кол. Кортана відповідатиме вашим адресатам 24х7, навіть коли ви зайняті.

Якщо ви маєте доступ до календаря учасників події, Кортана вибере час, який підходить усім. Якщо ви призначаєте зустріч з людьми поза вашою організацією, Кортана відправить їм кілька пропозицій за часом і підбере варіант, що влаштовує всіх. Учасники зустрічі просто дадуть відповідь на повідомлення Кортани звичайною мовою, щоб прийняти пропозицію або домовитися про перенесення зустрічі. Як тільки потрібний час буде визначено, Кортана надішле всім запрошення за вас.

Будьте найкращою версією себе на роботі

Ми також допомагаємо вам покращувати методи роботи та планувати час для відпочинку. З інтелектуальними функціями MyAnalytics вам буде простіше встановити повідомлення про відсутність в офісі, поінформувати ваших основних колег про те, що вас не буде на місці, вирішити питання з нарадами, які ви пропустите, і запланувати зустріч з колегами для того, щоб увійти в курс справи після повернення. Так ви зменшите ймовірність того, що вам доведеться працювати навіть у від'їзді, і позбавте колег від необхідності зв'язуватися з вами в цей час; у вас буде достатньо часу, щоб підготувати все до свого від'їзду та швидко надолужити втрачене після повернення.

Наше дослідження показує, що серед основних звичок топ-менеджерів — призначення регулярних зустрічей віч-на-віч, обмеження листів у вечірній час і регулярне надання зворотного зв'язку. Нові аналітичні звіти для лідерів у MyAnalytics розроблені, щоб допомогти керівникам створювати ці звички, зберігаючи залучення співробітників. Тепер ви будете отримувати звіти з даними про частоту зустрічей наодинці і отримання повідомлень поза робочим часом. Нові підказки на базі ІІ в Outlook включають пропущені електронні повідомлення і питання, що надійшли від ваших співробітників, і вимагають рішення, які ви могли пропустити.

Оскільки корисні звички покращують якість командної роботи, MyAnalytics тепер буде показувати, наскільки успішно ви дотримуєтеся таких ефективних практик, як швидка бронювання зустрічей, додавання розпорядку чи комунікація з учасниками.

Ми намагаємося підвищувати рівень вашого благополуччя: для цього ми додали в MyAnalytics для Outlook нові підказки на базі ІІ, що нагадують про відстрочку надсилання повідомлення, якщо ви пишете його, коли робочий час колеги вже завершився. Система запропонує оптимальний час для надсилання повідомлення, щоб ви працювали, коли хочете, і не турбувалися про те, що надішліть повідомлення у незручний для колеги час. Крім того, минулої весни ми анонсували попередню версію нової функції планування фокус-часу в MyAnalytics, яка допомагає виділити інтервали для сфокусованої роботи щотижня. Нова функція відкрита для комерційних користувачів Office 365.

Служба MyAnalytics – це персональний інструмент для розширення ваших можливостей. Дані та підказки, які ви бачите на панелі керування, у надбудові та щотижневих електронних повідомленнях, доступні лише вам як окремому користувачеві.

Майбутнє інтелектуальних функцій Microsoft 365

Інтелектуальні функції Microsoft 365 лише починають допомагати вам економити час, стежити за виконанням зобов'язань та підтримувати ваше цифрове благополуччя. Ми вже раніше розповідали, що працюємо над інтеграцією Кортани у Teams та створюємо оновлення для Кортани у Windows. Ми працюємо над іншими інноваціями, у тому числі розвиваємо можливості Кортани в галузі природної розмовної взаємодії. Ми плануємо впровадити ці покращення, розширивши розмовні можливості Кортани, а також додати Кортану до Teams у найближчі місяці.

Доступність: функції планування часу поза офісом та відстрочення відправки електронних повідомлень з'являться в MyAnalytics для комерційних користувачів Office 365 на початок 2020 року. Попередня версія нової аналітики для топ-менеджерів буде доступна для користувачів Office 365 з MyAnalytics та Workplace Analytics до початку 2020 року. Опція планування фокус-часу доступна в Office 365 з E5, вона з'явиться в інших комерційних пакетах на початку 2020 року.

Інші новини