+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила нові Microsoft Edge та Bing

Microsoft представила нові Microsoft Edge та Bing

Інтернет — це критично важливий інструмент, що дозволяє реалізувати нашу місію: допомагати людям за допомогою накопичених нами знань і Microsoft 365. 60% часу, який люди проводять за ПК, вони використовують веб-браузери — вони стали основним місцем роботи, навчання та ігри для нас. Інтернет потрібен нам щодня; не замислюючись над цим, люди користуються ним постійно, але через двадцять років після появи всесвітньої мережі ми зіткнулися з низкою перешкод та труднощів, тому у нас виникли питання:

 • Чи захищені наші дані та конфіденційна інформація, коли ми користуємося Інтернетом?
 • Чи можемо ми, перебуваючи на роботі, отримувати внутрішню інформацію компанії - наприклад, зарплатні квитанції або розташування кабінету колеги - прямо в браузері за допомогою пошуку, так само, як ми шукаємо в Інтернеті будь-які інші дані?
 • Як забезпечити безперебійну роботу необхідних інструментів в Інтернеті так само, як працює Office 365, щоб ми могли ефективніше проводити дослідження та співпрацювати з колегами?

Microsoft вважає, що настав час взяти від Інтернету більше, чи ви використовуєте його в особистих або професійних цілях, чи є ІТ-адміністратором або веб-розробником. Ми починаємо з професійного використання та представляємо повністю оновлені Microsoft Edge та Microsoft Bing – браузер та пошук для бізнесу. Ось новий логотип Microsoft Edge.

Ми бачимо унікальну можливість у тому, щоб поєднати сучасний веб-пошук із комплексними рішеннями в оптимальних пропорціях — сьогодні таке може запропонувати лише Microsoft. Ми об'єднаємо Інтернет з інтранет-мережами в Microsoft Search та Bing, щоб ви могли отримувати доступ до зростаючої кількості важливих даних в єдиному інтерфейсі браузера та пошуку. Ми забезпечимо потужний захист конфіденційних даних, зберігаючи переваги персоналізації. І дамо можливість переходити від веб-пошуку безпосередньо до програм Microsoft Office, щоб підвищити вашу продуктивність.

Допомагаємо людям ставати продуктивніше на роботі

Одна з основних проблем для співробітників — складність пошуку корпоративної інформації та отримання доступу до неї у внутрішніх мережах компаній. Іронія в тому, що простіше знайти абстрактний фрагмент інформації на набагато масштабніших просторах Інтернету, ніж просту сторінку в інтранеті компанії — наприклад, портал із зарплатними квитанціями, політику компанії щодо тварин в офісі або робоче місце колеги на плані поверху. Сьогодні обсяг внутрішньокорпоративної Інформація багатьох компаній вимірюється в терабайтах, петабайтах або навіть зеттабайтах інформації, і ситуація тільки ускладнюється. У звіті McKinsey & Company про проведене дослідження розглядається ця відома проблема: згідно з отриманими даними, співробітники витрачають майже 20% свого робочого часу на пошук інформації, яка, як вони знають, має бути там1. Виходить, щотижня можна повернути собі цілий робочий день і виконати більше завдань, або проводити більше часу з сім'єю.

Для ІТ-фахівців управління сучасними веб-інструментами — це складне і дороге завдання, оскільки більшість великих компаній підтримує як мінімум два браузери, щоб максимізувати сумісність сучасних та застарілих веб-сайтів на всіх найбільших платформах. Згідно з дослідженням Ponemon Institute, проведеному в 2019 році, середня вартість витоку даних становить $3,92M долларов США2. Ми бачимо можливості в тому, щоб спростити безпеку та керованість для ІТ-фахівців.

Щоб допомогти ІТ-фахівцям та іншим співробітникам контролювати свої дані, зберігаючи їхню безпеку та власну продуктивність, сьогодні ми представляємо:

 • Попередню версію Microsoft Edge для Windows і macOS, яку можна завантажити прямо зараз; а вихід у широкий доступ більш ніж 90 мовами заплановано на 15 січня. Microsoft Edge використовує той же Chromium двигун, що і браузер Chrome від Google, пропонуючи вам кращу в своєму класі сумісність і продуктивність.
 • Нові можливості Microsoft Search у Bing дозволять заощадити час на пошуку інформації всередині компанії. Шукайте людей прямо в адресному рядку браузера, використовуючи природний мова: вкажіть посаду, назву відділу і розташування офісу. Або шукайте місце розташування офісу, а як відповідь отримуйте поверхові плани з інструкціями. Ви також можете дізнатися, як розшифровуються абревіатури, що використовуються в компанії, а широкий список запитань і відповідей допоможе знайти потрібну внутрішню інформацію.
 • Спільно з трьома партнерами з нашої екосистеми — Accenture, BA Insight та Raytion — сьогодні ми запускаємо попередню версію конекторів Microsoft Graph. Це розширює можливості пошуку Microsoft Search для користувачів Microsoft 365; ми додали більше сотні нових конекторів, включаючи Salesforce.com, ServiceNow, Box та багато інших — вони будуть доступні в першому півріччі 2020 року. Конектори забезпечать доступ до більшого обсягу інформації в Microsoft Search ваших співробітників.
 • Нова можливість простого доступу до Microsoft Search в Bing на мобільному пристрої. Працівники інтелектуальної праці матимуть можливість шукати корпоративну інформацію, навіть перебуваючи в дорозі.
 • Нова встановлена ​​функція запобігання відстеження Microsoft Edge. Ми вважаємо, що ви повинні знати, хто має доступ до ваших даних, і мати можливість вибирати, якою інформацією ви готові ділитися. У MicrosoftEdge за замовчуванням встановлено функцію запобігання відстеженню, щоб вам не доводилося робити жодних дій для переходу до більш приватного використання браузера. За допомогою SmartScreen та функції запобігання відстеженню ми допомагаємо вам захищатися від фішингу, шкідливого ПЗ та нових видів атак - таких як криптоджекінг. Microsoft Edge та Bing тепер також пропонують новий режим InPrivate, що працює на постійній основі, щоб дані вашого онлайн-пошуку та браузингу неможливо було зв'язати з вами, завдяки чому у вас з'явиться більше можливостей контролювати ваші персональні дані.
  • Нова функція Collections доступна в попередній версії Microsoft Edge; вона спрощує створення добірок веб-контенту, організацію пошуку та експорт потрібного контенту в Word та Excel, щоб ви могли використовувати можливості цих програм для аналізу інформації та спільної роботи над нею.

  Ми також представляємо три нові можливості для ІТ-фахівців:

  • Розширення програми розгортання Microsoft FastTrack дозволить встановити новий браузер Microsoft Edge в першому кварталі 2020 року.
  • Розширення програми App Assure на Microsoft Edge у першому кварталі 2020 року. Якщо ваш сайт працює в Internet Explorer 11, Google Chrome або поточній версії Microsoft Edge, він працюватиме і в новій версії Microsoft Edge. А якщо не працює, ми допоможемо вам виправити це без додаткових витрат. Ми єдина компанія, яка надає таку гарантію.
  • Новий базовий рівень безпеки для нового Microsoft Edge. Базові рівні безпеки — це конфігуровані групи налаштувань безпеки та установки, рекомендовані для відповідних команд безпеки. Перший базовий рівень безпеки Microsoft Edge зараз знаходиться в попередньому доступі, він дозволяє ІТ-фахівцям швидко і легко налаштувати рекомендовані настановні значення безпеки та політики відповідності. Ці оновлення ґрунтуються на цілісному підході Microsoft до контролю та безпеки в Microsoft Edge із застосуванням базової архітектури безпеки, яку ІТ-фахівці вже використовують і з якою вони добре знайомі.

  Сьогодні ми переходимо на новий етап на шляху до офіційного запуску Microsoft Edge та Bing для комерційних замовників у січні. На початку наступного року ми надамо ще більше нових можливостей для розробників, а пізніше навесні — для всіх користувачів. Настав час чекати від Інтернету більшого!

Інші новини