+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила нові інструменти для залучення учнів до навчального процесу

Microsoft запровадила нові інструменти для залучення студентів до навчального процесу

У період дистанційного та гібридного навчання педагоги застосовували інноваційні методи інтеграції технологій в освітній процес з метою зацікавити учнів. Більшість (82%) освітян вважають, що минулий рік прискорив темпи інновацій у викладанні та навчанні.

Сьогодні освіта в школах повністю трансформується. Формується комплексний підхід до навчання, ключову роль в якому відіграють кілька елементів: орієнтація на учня, концентрація на розвитку цифрових компетентностей, соціальна освіта, захист і безпека, а також масштабованість рішень. Для підтримки ефективності процесу навчання критично важливими є такі технології: інформаційно-освітнє середовище для спільної роботи, аналітичні інструменти, інструменти зворотного зв'язку, а також інклюзивні імерсивні можливості, що сприяють більш глибокому розумінню складних понять.

Протягом останнього року вчителям доводилося постійно шукати нові технологічні рішення, щоб зацікавити учнів. З тимчасового рішення, що забезпечує спілкування в режимі дистанційного і гібридного навчання, технології стали невід'ємною частиною багатьох віртуальних і очних занять. В рамках дослідження YouGov, нещодавно проведеного на замовлення Microsoft, 71 відсоток працівників дошкільних і шкільних закладів повідомили, що технології допомагають їм поліпшити якість викладання.

Продовжуючи підтримувати вчителів та студентів, Microsoft сьогодні впроваджує нові інструменти та оновлення в ключових областях, необхідних для створення цілісного освітнього середовища та розвитку системи освіти: орієнтованість на студентів, зосередженість на розвитку навичок, соціальна освіта, захист та безпека, масштабованість.

Представляємо нові інструменти для залучення студентів до класу

Microsoft створює нові можливості в Teams та інші інструменти, які допоможуть викладачам знайти цифрові рішення, які доповнюють і збагачують індивідуальний досвід навчання. Ці нові безкоштовні пропозиції будуть доступні пізніше. Microsoft розробила їх на основі інформації експертів з освіти та керівників, викладачів та студентів.

  • Інтеграція календаря: Нові функції інтеграції календаря дозволяють студентам бачити розклад уроків і терміни виконання завдань у календарях Teams та Outlook. Таким чином, учні можуть побачити всю важливу інформацію відразу: де вони повинні бути і що їм потрібно вивчити.
  • Оновлення LMS: Щоб допомогти викладачам заощадити час і створити більш цілісне середовище, Microsoft співпрацює з провідними постачальниками систем управління навчанням (LMS), такими як Instructure і Blackboard, щоб поглибити та покращити інтеграцію LMS і Teams, зустрічей Teams і OneDrive.

Підтримка добробуту студентів

Емоційне благополуччя є ключовим фактором успіху учнів; дослідження показують, що такий підхід дуже затребуваний, але ресурсів для його застосування поки недостатньо. Труднощі, що виникли в минулому році, показали, що вчителям необхідно розуміти емоційний стан, в якому знаходяться учні, оцінювати їх мотивацію, бачити, з якими труднощами стикаються учні, щоб допомогти їм їх подолати.

Згідно з дослідженням, нещодавно проведеним для Microsoft компанією YouGov, 81 відсоток викладачів вважає дуже важливим регулярно спілкуватися зі студентами та дізнаватися про їхнє благополуччя.

Технології можуть допомогти вчителям краще спілкуватися з учнями та розуміти їх, а також сприяти розвитку соціально-емоційних навичок. Наші нові інструменти призначені саме для цього.

  • Reflect - це безкоштовна програма в Microsoft Teams, яка дозволяє вчителям планувати регулярні зустрічі один на один зі студентами або з усім класом, під час яких студенти можуть поділитися своїми почуттями. За допомогою Reflect шкільні вчителі можуть допомогти зв'язати учнів, а також допомогти їм і запросити їх регулярно висловлювати свої думки. Рефлексія дозволяє вчителям легко перевірити як загальний емоційний фон учнів, так і їх ставлення до певної теми, наприклад, домашнє навчання, домашні завдання, поточні події або зміни в своєму колективі.
  • Вбудовані інструменти в OneNote і Teams, такі як значки та наклейки, також можуть допомогти студентам і вчителям відчути більш глибокий зв'язок і сприяти ефективним відносинам. Microsoft почула від викладачів, що flipgrid став безцінним активом за останні роки: він допомагає студентам набути впевненості, а викладачі можуть ініціювати корисні дискусії про навчання в класі та поза ним.

Висновки та ідеї педагогів – запорука позитивних змін у сфері освіти

Коли минулого року школи перейшли в онлайн, вчителі докладали — і продовжують докладати — надлюдських зусиль, щоб допомогти всім учням залишатися залученими. Вони виявили і заповнили прогалини, знайшли способи залишатися на зв'язку з кожним учнем, спільно подолали труднощі і розробили стратегії трансформації навчального процесу на нову еру.

Згідно з дослідженням YouGov, більше восьми з десяти вчителів вважають, що минулий рік показав, що освітній процес більше не прив'язаний до конкретного часу і місця. І 82 відсотки сказали, що технології прискорили темпи інновацій у викладанні та навчанні.

Інші новини

Найкраща ціна