+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила логотип нового браузера Edge на базі Chromium

Microsoft представила логотип нового браузера Edge на базі Chromium

Новий логотип виявили користувачі останньої версії Microsoft Edge гілки Canary у захованій міні-грі, присвяченій серфінгу.

Щоб знайти команду для запуску гри, ентузіастам довелося розгадувати головоломки від співробітників Microsoft. Для цього вони об'єднувалися в чатах Discord, на форумах Microsoft, Reddit та інших спільнотах «інсайдерів». Наприклад, для одного з рішень «інсайдери» створили 3D-логотип Edge, розшифровуючи код моделі за допомогою зображення, надісланого Microsoft.

Головоломки привели ентузіастів до серії слів, виявлених у семи підказках — їх потрібно було ввести до Javascript-функції на сайті Microsoft Edge Insider. Запустивши код, «інсайдери» отримали фінальні інструкції для розблокування команди запуску гри: створити «колекцію», назвати її Microsoft Edge та додати до неї чотири елементи, які утворюють слово «S.U.R.F.»

Гру можна запустити командою edge://surf/

Вона схожа на SkuFree - гру про лижника, яка в 1991 входила до складу пакету Microsoft Entertainment Pack 3 для Windows. Гравцям потрібно використовувати клавіатуру для навігації, збору бонусів та ухилення від щитів.

Після завершення гри з'являється оголошення з новим логотипом.

Бета-версія Microsoft Edge була випущена у серпні 2019 року. Microsoft поки що не оголосила дату релізу нового браузера.

Інші новини