+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила ION (Identity Overlay Network) – систему авторизації на основі блокчейн-платформи

Microsoft представила ION (Identity Overlay Network) - систему авторизації на основі блокчейн-платформи

Microsoft представила систему авторизації на основі блокчейн-платформи як у криптовалюти біткоін. Рішення з відкритим вихідним кодом отримало назву ION (Identity Overlay Network).

Система децентралізованої ідентифікації дозволить користувачам здійснювати безпечний доступ до даних без паролів. Компанія зможе перевірити дані про нового співробітника та підключити його до загальної системи одним натисканням віртуальної кнопки – так само, як клієнт банку може підтвердити свою особу для отримання кредиту, не розкриваючи інформацію, яка дає змогу встановити особу.

Команда більше року працювала над ПЗ для електронної ідентифікації та перевірки ключів у публічних мережах, таких як біткойн та "ефір". За словами компанії, новий підхід дозволить значно підвищити пропускну спроможність системи ідентифікації, щоб досягти швидкості в десятки тисяч операцій на секунду. На відміну від грошових одиниць, децентралізовані ідентифікатори не призначені для обміну та продажу, що дозволяє ION працювати в набагато більших масштабах, не покладаючись на додаткові узгоджені схеми та протоколи.

Інструмент дозволяє різним порталам та мережам обмінюватися один з одним інформацією. На платформі Microsoft знаходиться лише хешований ідентифікатор користувача, в той час як фактичні ідентифікаційні дані шифруються та зберігаються в автономному вузлі ідентифікаторів, який не доступний Microsoft. Таким чином, ION обробляє децентралізовані ідентифікатори особистості, які дозволяють довести, що користувач має ключі до цих даних, але не отримує доступу до самих даних.

Кілька постачальників у галузі блокчейн-ідентифікації до травня 2019 року знаходяться або на ранній стадії досліджень та розробок, або тестують свої продукти у пілотних проектах. Microsoft є найбільшою з таких компаній, зазначає видання ComputerWorld.

Інші новини