+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила ІІ-сервіс, який оцінює водіїв під час іспиту на права водія

Microsoft представила ІІ-сервіс, який оцінює водіїв під час іспиту на права водія

Microsoft представила новий ІІ-сервіс, який має оцінювати водіїв під час іспиту на права водія. Сервіс покликаний замінити інструкторів водіння під час іспитів, щоб знизити напругу водіїв.

Новий проект відомий як HAMS («Безпечне використання автомобілів») і виглядає як смартфон, встановлений на лобовому склі. При цьому передня камера пристрою фокусується на водії, а задня камера на дорозі і будь-які перешкоди, що зустрічаються.

Крім того, HAMS передбачає використання декількох датчиків, які дозволяють йому реєструвати відстань до транспорту, що прямує, гальмування і прискорення автомобіля. Таким чином пристрій відстежує рішення водія та оцінює пересування автомобіля у контексті дорожнього середовища. Microsoft зазначає, що моніторинг водіння з ефективним зворотним зв'язком є ​​ключовим фактором, який у майбутньому зможе убезпечити рух на дорозі.

Microsoft заявила, що нова технологія може принести користь як інструкторам з водіння, так і водіям. HAMS полегшить обов'язки інструкторів з водіння, а водії-початківці не будуть перенапружуватися під поглядом оцінюючої їх людини. HAMS вже було протестовано у рамках навчання водіїв в Індії. Він також використовувався як панель управління парком транспортних засобів, яка дозволяла відповідальній особі відстежувати причину інцидентів, пов'язаних з безпекою, а також оцінювати роботу водіїв.

Технології автомобільних камер, подібних до тієї, що використовується в HAMS, розвиваються семимильними кроками. Вже доступні камери, які починають запис при виявлення удару, камери, які пропонують функції голосової активації, а також камери, які попереджають водія про вихід зі смуги руху. Можливо, до моменту впровадження HAMS в США розробники також впровадять у пристрій ряд нових функцій

Інші новини

Найкраща ціна