+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила функцію OneDrive Personal Vault із двофакторною авторизацією

Microsoft представила функцію OneDrive Personal Vault із двофакторною авторизацією

Microsoft OneDrive  отримав функцію Personal Vault — окрему область у хмарному сховищі, доступ до якої можна отримати лише за допомогою двофакторної авторизації. Про це представник компанії розповів в блозі Microsoft.

Для авторизації в Personal Vault можна використовувати PIN-код, відбиток пальця, пароль, надісланий SMS або електронною поштою, а також програму Microsoft Authenticator. Дані Personal Vault синхронізуються на всіх пристроях. Після періоду бездіяльності (час встановлюється пристроєм чи користувачем) сховище блокується - авторизацію доведеться проходити заново.

На смартфонах користувачі зможуть робити фото та знімати відео, завантажуючи їх одразу в Personal Vault — без попереднього збереження на пристрої.

Функція Personal Vault стане доступною «найближчим часом», повідомляє компанія.

Також OneDrive розширить сховища в рамках тарифних планів: замість 50 ГБ за $1,99 на місяць користувачам буде доступно 100 ГБ. Передплатники Office 365, яким безкоштовно надається 1 ТБ сховища, зможуть розширити до 2 ТБ за $9,99 щомісяця. Зміни введуть до «найближчих кількох місяців».

Інші новини