+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представив нову версію Microsoft Edge із дитячим режимом

Microsoft представила нову версію Microsoft Edge з дочірнім режимом

Microsoft представила нову версію браузера Microsoft Edge. Нова функція - Kids Mode (Kids Mode) дозволяє захистити дітей від неприйнятного контенту в інтернеті, забезпечити конфіденційність і багато іншого.

Для перемикання браузера в дитячий режим необхідно зайти в профіль облікового запису Edge, вибрати «Перегляд в дитячому режимі» і вказати вікову групу від 5 до 8 років, або від 9 до 12 років. Обидві вікові групи за замовчуванням дотримуються найсуворішого рівня захисту, що дозволяє запобігти відстеженню, блокуючи більшість трекерів для забезпечення максимальної конфіденційності та мінімального обсягу персоналізованої реклами. Крім того, текст, зображення та відео, які не відповідають віковій оцінці, буде видалено з результатів пошуку в Інтернеті.

Особливістю режиму для старшого вікового діапазону (9-12 років) є відповідна стрічка новин на сторінці нової вкладки зі спеціально підібраними статтями від MSN для дітей, які присвячені тваринам, науці, цікавим фактам і т.д.

За замовчуванням в дитячому режимі доступно близько 70 популярних дитячих сайтів, але користувачі можуть легко налаштувати власний список. Якщо дитина спробує зайти на сайт за межами цього списку дозволених, його зустріне спеціальна сторінка блокування, що спонукає запитати дозволу у батьків.

Розробники також подбали про адаптацію інтерфейсу дитячого режиму відповідно до переваг підростаючого покоління. Створено зручний макет, щоб діти могли легко орієнтуватися в браузері. Крім того, кастомні теми Disney і Pixar були розроблені спеціально для дитячого режиму за мотивами мультиплікаційних фільмів «Холодне серце», «Русалонька», «У пошуках Немо», «Тачки», «Історія іграшок», «Таємниця Коко». У найближчі місяці інші теми будуть розроблені в партнерстві з Disney.

Інші новини

Найкраща ціна