+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представив інновації в галузі безпеки, відповідності вимогам та захисту персональних даних

Microsoft представив інновації в галузі безпеки, відповідності вимогам та захисту персональних даних

На конференції Microsoft Ignite Microsoft проанонсував інновації, розроблені, щоб задовольнити потреби замовників у галузі безпеки, відповідності різним вимогам та захисту персональних даних. Серед безлічі новин Ignite десять найголовніших:

  1. Azure Sentinel. Microsoft представила нові з'єднувачі, щоб допомогти аналітикам з питань безпеки отримувати дані з різних джерел, включаючи Zscaler, Barracuda і Citrix. Microsoft також випускає нові списки та алгоритми виявлення загроз на базі машинного навчання, щоб аналітики могли пріоритизувати найбільш значущі події.
  2. Insider Risk Management в Microsoft 365. Microsoft представив нове рішення для управління інсайдерськими ризиками в Microsoft 365, щоб допомогти ідентифікувати і усувати загрози, що виходять з самої організації. Наразі доступна його закрита ознайомча версія. Нове рішення використовує Microsoft Graph і інформацію зі сторонніх джерел — наприклад HR-систем — для виявлення прихованих закономірностей, які, найімовірніше, не будуть розкриті при використанні традиційних методів.
  3. Microsoft Authenticator. Microsoft Authenticator тепер доступний у рамках безкоштовної підписки Azure AD. Розгортання мультифакторної ідентифікації знижує ризик фішингових та інших атак із використанням ідентифікаційних даних на 99,9%.
  4. Нові переваги Azure AD. Хмарне забезпечення Azure AD Connect - це новий агент, що дозволяє переміщати ідентифікаційні дані з відключених лісів Active Directory в хмарі. Крім того, ми оголошуємо про початок співробітництва в галузі безпечного гібридного доступу з F5 Networks, Zscaler, Citrix та Akamai, щоб спростити доступ до програм, що підтримують застарілі версії авторизації. Нарешті, Microsoft представив оновлений портал MyApps, щоб кінцевим користувачам було простіше знайти потрібні програми. Ознайомлювальна версія оновлення буде доступна наприкінці листопада.
  5. Microsoft Defender ATP. Тепер система виявлення загроз і реакції на кінцевих точках у Microsoft Defender ATP доступна і на MacOS — поки в ознайомлювальній версії. Microsoft також планує підключити підтримку для серверів Linux.
  6. Azure Security Center. Microsoft анонсує нові можливості, що дозволяють виявити помилки конфігурації та загрози для контейнерів та SQL у рішеннях IaaS (інфраструктура як послуга), надаючи детальну оцінку вразливості для віртуальних машин. Azure Security Center також забезпечує інтеграцію із попередженнями безпеки від партнерів та швидку корекцію.
  7. Захист інформації та керування даними Microsoft. Центр відповідності вимогам у Microsoft 365 тепер надає можливість переглядати класифікацію даних, розподілених за типами конфіденційної інформації або асоційовану з галузевими нормами. Машинне навчання також дозволяє використовувати існуючі дані для тренування класифікаторів, унікальних для вашої організації, таких як інформація про клієнтів, HR-дані та контракти.
  8. Microsoft Compliance Score. Рішення Microsoft Compliance Score, ознайомча версія якого знаходиться зараз у відкритому доступі, допомагає спростити відповідність регуляторним нормам. Воно зіставляє ваші налаштування конфігурації Microsoft 365 з поширеними загальними положеннями та стандартами, забезпечуючи постійний моніторинг та рекомендуючи дії для покращення відповідності цим нормам.
  1. Application Guard для Office. Доступне сьогодні в ознайомлювальній версії, рішення Application Guard для Office є захистом із застосуванням технологій контейнеризації на апаратному рівні від потенційно шкідливих файлів у Word, Excel і PowerPoint. Воно використовує Office 365 Advanced Threat Protection, щоб визначити, чи файл шкідливий.
  1. Azure Firewall Manager. Azure Firewall Manager дозволяє замовникам керувати кількома екземплярами Firewall із єдиного вікна. Microsoft також відкриває підтримку для нових топологій розгортання firewall. Рішення доступне в ознайомлювальної версії вже сьогодні.

Інші новини