+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft надала можливість використовувати облікові дані GitHub для входу до сервісів Microsoft

Microsoft надала можливість використовувати облікові дані GitHub для входу в сервіси Microsoft

Microsoft сфокусована на ідеї, яка полягає в тому, щоб дати розробникам можливість швидше створювати якісні програми. Одним із способів досягнення цієї мети є надання низки продуктів та послуг, що охоплюють усі етапи життєвого циклу розробки програмного забезпечення. Це включає в себе IDE та інструменти DevOps, хмарні платформи додатків та даних, а також, операційні системи, штучний інтелект, IoT-рішення та багато іншого. Всі вони зосереджені навколо розробників, як окремих осіб, що працюють у командах та організаціях, а також членів спільнот розробників.

GitHub – це одна з найбільших спільнот розробників, і для мільйонів розробників по всьому світу їхня ідентифікація на GitHub стала критичним аспектом їхнього цифрового життя. Визнаючи це, Microsoft рада оголосити про поліпшення, які допоможуть користувачам GitHub легше почати роботу зі службами розробників, включаючи Azure DevOps та Azure.

Ваші облікові дані GitHub тепер можна використовувати для входу в сервіси Microsoft

Тепер Microsoft дає розробникам можливість входити до онлайн-сервісів Microsoft за допомогою існуючого облікового запису GitHub на будь-якій сторінці входу до системи Microsoft. Використовуючи свої облікові дані GitHub, тепер ви можете увійти в систему через OAuth в будь-який сервіс Microsoft, включаючи Azure DevOps та Azure.

Ви побачите можливість увійти до свого облікового запису, натиснувши “Sign in with GitHub”.

Після входу через GitHub та авторизації програми Microsoft ви отримаєте новий обліковий запис Microsoft, пов'язаний з вашими ідентифікаційними даними GitHub. Під час цього процесу у вас також є можливість зв'язати його з існуючим обліковим записом Microsoft, якщо він уже є.

Увійдіть до Azure DevOps

Azure DevOps пропонує набір сервісів для розробників, які допомагають їм планувати, створювати та надсилати будь-які програми. А за допомогою аутентифікації GitHub ми змогли спростити роботу з такими службами Azure DevOps, як Continuous Integration і Continuous Delivery (Azure Pipelines); Agile Planning (Azure Boards); та зберігання приватних пакетів, таких як модулі для NuGet, npm, PyPi тощо (Azure Artifacts). Набір Azure DevOps безкоштовний для окремих осіб та невеликих груп до п'яти осіб.

Щоб почати роботу з Azure DevOps, використовуючи свій обліковий запис GitHub, натисніть “Start free using GitHub” на сторінці Azure DevOps.

>

Після завершення процесу входу ви потрапите прямо до останню організацію, яку ви відвідали в Azure DevOps. Якщо ви новачок в Azure DevOps, ви потрапите в нову організацію, створену для вас.

Доступ до всіх онлайн-сервісів Microsoft

Окрім доступу до сервісів розробника, таких як Azure DevOps та Azure, ваш обліковий запис GitHub може використовуватися для доступу до всіх онлайн-сервісів Microsoft, від Excel Online до Xbox.

При аутентифікації в цих сервісах ви зможете вибрати свій обліковий запис GitHub після натискання “Sign-in options”.

Коли ви вперше використовуєте обліковий запис GitHub для входу в сервіси Microsoft, GitHub запросить дозвіл на використання інформації вашого профілю.

Якщо ви дасте свою згоду, GitHub надасть адреси електронної пошти вашому обліковому запису GitHub (як публічної, так і приватної), а також інформацію про профіль, наприклад, ваше ім'я. Ми будемо використовувати ці дані, щоб перевірити, чи є у вас обліковий запис у нашій системі, або ж потрібно створити новий обліковий запис, якщо його немає. Підключення вашого ідентифікатора GitHub до Microsoft не дає Microsoft доступу до ваших репозиторій у GitHub. Такі програми, як Azure DevOps або Visual Studio, будуть вимагати доступ до ваших репозиторій окремо, якщо їм потрібно працювати з вашим кодом, на що вам потрібно буде дати згоду окремо.

Хоча ваш обліковий запис GitHub використовується для входу в обліковий запис Microsoft, вони, як і раніше, залишаються окремими — одна просто використовує іншу як метод входу. Зміни, які ви вносите у свій обліковий запис GitHub (наприклад, зміна пароля або включення двофакторної автентифікації), не змінять ваш обліковий запис Microsoft, і навпаки. Ви можете керувати з'єднанням між вашим GitHub та посвідченнями Microsoft на сторінці керування обліковим записом на вкладці Security.

Почніть вивчати Azure DevOps зараз

Перейдіть на сторінку Azure DevOps і натисніть “Start Free with GitHub”, щоб почати.

Інші новини