+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Power Fx: The open-source low-code programming language доступний у попередній версії

Microsoft Power Fx: Мова програмування з низьким кодом з відкритим вихідним кодом доступна в ознайомлювальній версії

Ця мова на основі формул походить з Microsoft Excel і вже є основою полотна Microsoft Power Apps. Професійні розробники можуть скоротити витрати на розробку і час за рахунок:
 
Інтеграція зі службами Azure: Power Fx може скористатися такими інструментами, як Visual Studio Code, GitHub і Azure DevOps. Розробники не змінять процес розробки; вони просто використовуватимуть мову з низьким кодом для швидшої побудови.
 
Інтеграція користувацького з'єднувача: Power Fx може створювати власну логіку, яка поєднується з користувацькими роз'ємами API, вбудованими на JavaScript, C# або інших професійних мовах.
 
Guardrails: Об'єкти та типи даних Dataverse є першокласними об'єктами, а огорожі запобігають втекти коду та іншим поширеним підводним каменям.
 

Power Fx захоплює з трьох ключових причин:

  1. Power Fx є відкритим вихідним кодом. Майбутнє програмування відкрите. Microsoft прийняла темпи відкритих інновацій, які прискорили впровадження таких мов, як C# та Typescript. З Power Fx ми зараз впроваджуємо той самий відкритий підхід до світу з низьким кодом. Microsoft відкриє power Fx з відкритим вихідним кодом, що зробить мову доступною для відкритого внеску ширшої спільноти на GitHub.
  2. Power Fx базується на Microsoft Excel. Використовуючи формули, які вже знайомі сотням мільйонів користувачів, Power Fx дозволяє широкому колу людей привнести навички, які вони вже знають, до рішень з низьким кодом. Power Fx стає спільною точкою дотику як для бізнес-користувачів, так і для професійних розробників для вираження логіки та вирішення проблем.
  3. Power Fx побудований для низького коду. Power Fx вже є основою полотна Microsoft Power Apps. Незабаром ми розширимо його використання на Power Platform на Microsoft Dataverse, Microsoft Power Automate, Віртуальні агенти Microsoft Power тощо, що полегшить усім початок роботи з інструментами з низьким кодом.

Інші новини

Найкраща ціна