+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft допоможе трансформації системи охорони здоров'я, щоб краще справлятися із захворюваннями та скоротити вартість медичних послуг

Microsoft допоможе трансформації системи охорони здоров'я, щоб краще впоратися із захворюваннями та скоротити вартість медичних послуг

Microsoft та національна американська організація охорони здоров'я спільно розроблятимуть нові рішення, які допоможуть краще справлятися із захворюваннями та скоротять вартість медичних послуг.

Microsoft та національна американська організація охорони здоров'я Providence St. Joseph Health оголосили про створення альянсу. Його мета – покращення якості медичних послуг, зниження їх вартості та трансформація усієї системи охорони здоров'я. Організації спільно створять портфоліо інтегрованих рішень на основі даних та клінічної експертизи Providence St. Joseph Health, а також хмари, штучного інтелекту (ІІ) та інструментів спільної роботи Microsoft.

Альянс покликаний прискорити впровадження хмарних технологій у галузі охорони здоров'я, а також забезпечити прийняття як професійних, так і управлінських рішень на основі даних. При цьому для інтеграції джерел ізольованих даних у хмарне середовище, що забезпечує безпеку та відповідність нормативним вимогам, буде використано Microsoft Azure та галузеві стандарти взаємодії, такі як FHIR.

Розгортання рішень нового покоління розпочнеться з медичного закладу у Сіетлі (штат Вашингтон). У майбутньому Providence St. Joseph Health планує поширити ці інновації у всіх 829 клініках та 51 лікарні мережі, щоб прискорити цифрову трансформацію усієї галузі.

«Мета Providence St. Joseph Health – трансформація системи охорони здоров'я та формування нового погляду на здоров'я населення. Ми раді, що можемо прискорити цей процес за рахунок колаборації з Microsoft. Разом ми будемо підтримувати лікарів, медсестер та всіх фахівців з догляду за хворими, забезпечуючи їх інструментами та технологіями, які полегшать їхню роботу з порятунку життів», – каже Род Хохман, президент та СЕО Providence St. Joseph Health.

«Наш альянс із Providence St. Joseph Health об'єднує експертизу найбільшої та найбільш всеосяжної системи охорони здоров'я в країні з можливостями Azure, Microsoft 365 та Dynamics 365, – сказав глава Microsoft Сатья Наделла, – наша мета – прискорити цифрову трансформацію Providence St. Joseph Health і разом створити нові технології, які покращать всю систему охорони здоров'я».

У рамках партнерства Microsoft Azure стане основною хмарною платформою для Providence St. Joseph Health, а 119 тисяч співробітників, які забезпечують догляд для пацієнтів, використовуватимуть платформу Microsoft 365, в тому числа, Teams для спільної роботи та збільшення продуктивності, а також набір інтелектуальних бізнес-додатків Microsoft Dynamics 365.

Інші новини

Найкраща ціна