+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft планує у Windows 10 відмовитися від підтримки мереж Wi-Fi, захищених за допомогою технологій WEP та TKIP

Microsoft планує у Windows 10 відмовитися від підтримки мереж Wi-Fi, захищених за допомогою технологій WEP та TKIP

З виходом Windows 10 May 2019 Update з'явилася нова інформація про функції, від яких Microsoft планує відмовитись у найближчі кілька місяців. Деякі зміни сподобаються далеко не всім користувачам Windows, і одним з них стане відмова від підтримки мереж Wi-Fi, захищених за допомогою технологій WEP та TKIP.

Причина, через яку Microsoft зважилася на такий крок, дуже проста – за його допомогою компанія має намір підштовхнути до використання мереж Wi-Fi з більш надійним захистом WPA2 або WPA3. Стандарти WPA2 та WPA3 забезпечують кращий рівень захисту порівняно зі застарілою технологією WEP, прийнятою як офіційний стандарт ще в 1999 році.

«Оскільки мережі Wi-Fi відрізняються за призначенням та потребами в безпеці, у WPA3 включені додаткові можливості спеціально для персональних та корпоративних мереж. Користувачі WPA3-Personal отримують покращений захист від спроб підбору паролів, а користувачі WPA3-Enterprise тепер можуть захистити свої чутливі мережі за допомогою протоколів безпеки найвищого рівня», – повідомляється на офіційному сайті Wi-Fi Alliance.

Відмовившись від підтримки технології WEP, Microsoft планує підштовхнути до використання більш надійних мереж. Проте, коли саме це станеться, компанія поки що не повідомляє. Відомо лише, що підтримка буде припинена у майбутніх релізах Windows.

Відмова від WEP може викликати низку проблем у користувачів, які більше не зможуть підключатися до бездротових мереж, що використовують цю технологію. У зв'язку з цим Microsoft повинна зробити для них перехід з WEP на WPA2 або WPA3 якнайбільше плавним. Починаючи з Windows 10 May 2019 Update,розгортання якої вже почалося, Windows відображатиме повідомлення про швидке припинення підтримки WEP та TKIP.

Інші новини