+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft планує оптимізувати розгортання наступного оновлення компонентів

Microsoft планує оптимізувати розгортання наступного оновлення компонентів

Microsoft розповіла, як планує оптимізувати розгортання наступного оновлення компонентів. Ця оптимізація відноситься до пристроїв з Windows 10 May 2019 Update. Для пристроїв з попередніми версіями Windows 10 процес розгортання залишається без змін.

У квітні Microsoft анонсувала поліпшення в оновленні Windows 10 May 2019 Update, приділивши особливу увагу контролю користувача, якості та прозорості. Це був набір покращень, що ґрунтуються на запитах пересічних споживачів, покликаний покращити процес оновлення Windows та скоротити кількість перешкод. І Microsoft продовжує вдосконалювати механізми розгортання, працюючи над наступним оновленням Windows 10.

Наступне оновлення Windows 10 (учасникам програми попередньої оцінки Windows воно відоме як версія 19H2) буде набір компонентів для підвищення продуктивності, поліпшення якості та розширення набору інструментів для корпоративних користувачів. Щоб користувачі отримували ці компоненти з найменшими перешкодами для роботи, ми розгортатимемо це оновлення по-новому, використовуючи технології обслуговування (такі як щомісячне оновлення) для користувачів May 2019 Update, які вирішили перейти на нову версію. Іншими словами, будь-хто, хто використовує версію May 2019 Update, зможе оновити її дуже швидко, оскільки оновлення встановлюватиметься як щомісячне.

Для користувачів споживчих та комерційних версій Windows 10, випущених до May 2019 Update (версія 1903), процес оновлення залишиться без змін і буде виконуватися так само, як й установка попередніх оновлень компонентів Windows 10, за допомогою тих же інструментів та процедур.

Оскільки цей випуск Windows буде вересневим, комерційні клієнти, які використовують версію 19H2 Windows 10 Корпоративна або Windows 10 для освітніх установ, як і раніше отримають 30 місяців обслуговування

Як і для всіх оновлень компонентів, Microsoft слід багатосторонньої стратегії забезпечення якості, яка включає автоматичне і ручне тестування і використовує програму попередньої оцінки Windows для отримання відгуків користувачів і даних про якість. Наступне оновлення Windows 10 не відрізнятиметься. Microsoft почне випускати збірки 19H2 для учасників програми попередньої оцінки Windows в колі пізнього доступу (Slow ring) з сьогоднішнього дня, нові функції з'являтимуться в цих збірках у міру готовності.

Інші новини