+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft планує інтегрувати Gmail, Google Диска та Google Календар зі своїм поштовим сервісом Outlook.com

Microsoft планує інтегрувати Gmail, Google Диска та Google Календар зі своїм поштовим сервісом Outlook.com

Microsoft планує інтегрувати кілька служб Google зі своїм поштовим сервісом Outlook.com. Якийсь час тому Microsoft запустила тестування інтеграції Gmail, Google Диску та Google Календаря на деяких облікових записах, про що і розповів у мережі Twitter один із учасників цього процесу.

Під час налаштування користувачу необхідно зв'язати облікові записи Google та Outlook.com, після чого Gmail, Google Диск та Google Календар автоматично відобразяться на сторінці сервісу Microsoft.

Це виглядає дуже схожим на роботу Outlook в iOS та Android, коли підключені окремі скриньки для вхідних повідомлень і паралельно є інтеграція з календарем. На даний момент взяти участь у тестуванні інтеграції може обмежена кількість користувачів. Тим же, хто має таку можливість, доступне додавання лише одного облікового запису Google, а перемикання між Outlook і Gmail не працює. Інтеграція з Google Диском передбачає підтримку документів та файлів зі служби Google, що дозволить швидко прикріплювати їх до повідомлень, що надсилаються з Outlook або Gmail.

Наразі невідомо, скільки користувачів бере участь у тестуванні нових функцій і коли Microsoft може розпочати повсюдне розгортання інтеграції. Незважаючи на те, що багато людей відвідують Gmail для перегляду вхідної кореспонденції, нова інтеграція може бути корисною для тих, хто використовує облікові записи Outlook.com та G Suite для роботи. Представники Microsoft поки не робили офіційних заяв щодо інтеграції сервісів Google до своєї поштової служби.

Інші новини

Найкраща ціна