+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft відкриває свій перший магазин у Європі

Microsoft відкриває свій перший магазин у Європі

Microsoft відкриє 11 липня свій перший магазин у Європі — він розташовуватиметься в центрі Лондона по сусідству з Apple Store і займе три поверхи. У магазині будуть інтерактивні відеостіни, майстерні, зони для навчання, лекторій та техпідтримка. У магазині продаватимуться не лише комп'ютери під власним брендом Microsoft Surface та ігрові приставки Xbox, але й пристрої інших виробників, які працюють на Windows. Відвідувачі зможуть також спробувати окуляри доповненої реальності HoloLens, а також інші пристрої з такою функціональністю.

Нещодавно Microsoft відкрила також флагманський салон в австралійському Сіднеї, а раніше — у Нью-Йорку. Раніше роздрібна мережа Microsoft була сконцентрована в США (близько сотні магазинів) плюс пара салонів у Канаді. Компанія відкриває магазини трьох різних форматів, відрізняються розмірами та асортиментами; флагманських салонів лише два. Однак навчальні семінари та воркшопи проводяться не лише у флагманських салонах.

З магазинів можна також забрати попередньо замовлені та оплачені покупки в інтернет-магазині Microsoft, щоб не чекати на доставку.

Інші новини