+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft відкрила доступ до віртуальних робочих столів Windows Virtual Desktop у хмарі для корпоративних користувачів

Microsoft відкрила доступ до роботи з віртуальними робочими столами Windows Virtual Desktop у хмарі для корпоративних користувачів

Microsoft надала корпоративним користувачам доступ до Windows Virtual Desktop. Про це говориться в блозі компанії.

Microsoft показала WVD у середині 2018 року. Цей сервіс дозволяє запускати віртуальні робочі столи Windows 7 та Windows 10 у хмарі, він працює на платформі Microsoft Azure.

Використовуючи корпоративну версію Windows 10, через WVD можна забезпечувати роботу кількох робочих столів, підключених до однієї і тієї ж віртуальної машини.

Сервіс підтримує служби віддаленого робочого столу (RDS) та програми в спільній публічній хмарі, а також включає безкоштовні оновлення безпеки для користувачів Windows 7 до січня 2023 року (для частини користувачів підтримка оновлень безпеки закінчиться у 2020 році). Щоб скористатися WVD, потрібно мати підписку на Azure.

За допомогою Windows Virtual Desktop ви можете розгортати Windows та Office на платформі Azure у потрібному масштабі за лічені хвилини, отримуючи вбудовані засоби безпеки та забезпечуючи відповідність вимогам законодавства.

Багато компаній повинні використовувати віртуальні робочі столи з різних причин. Наприклад, у галузях з державним регулюванням (фінансові послуги, охорона здоров'я та інші) віртуальні робочі столи дозволяють контролювати доступ до конфіденційних даних та забезпечити дотримання нормативних вимог.

У випадку зі співробітниками без комп'ютерів та мобільними робочими ресурсами віртуальні робочі столи полегшують керування доступом до корпоративних даних та додатків. А ІТ-фахівцям вони допомагають вирішувати такі завдання, як надання певним працівникам доступу лише до окремих програм.

WVD використовує Azure для обробки та зберігання даних, багатоаспектної діагностики та розширеного управління мережами, а також як посередника при підключеннях та шлюзі. Таким чином, вам більше не потрібно розміщувати, встановлювати, налаштовувати та контролювати ці компоненти самостійно, а на розгортання та масштабування знадобляться лічені хвилини.

WVD легко масштабувати, що дозволяє скоротити витрати на ІТ, говориться на сайті Microsoft. Основну версію Windows Virtual Desktop планує випустити у другій половині 2019 року.

Інші новини