+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оснастить нову штаб-квартиру компанії Bee'ah широким набором футуристичних можливостей на базі штучного інтелекту

Microsoft оснастить нову штаб-квартиру компанії Bee'ah широким набором футуристичних можливостей на базі штучного інтелекту

Microsoft оснастить нову штаб-квартиру компанії Bee'ah, що будується неподалік Дубая (ОАЕ), широким набором футуристичних можливостей на базі штучного інтелекту, включаючи віртуальну ІІ-персону для співробітників і відвідувачів, яка займатиметься різними завданнями, включаючи планування нарад. , пошук місць для паркування та оформлення замовлень на обід.

Цей проект є прикладом розширеної хмарної стратегії Microsoft, яка в останні роки почала включати використання інструментарію Інтернету речей для таких галузей, як будівництво, виробництво та роздрібна торгівля.

Спільно з Microsoft розробкою технологій для найбільшої в ОАЄ компанії з переробки відходів займається Johnson Controls, з якою у 2018 році вона представила інтелектуальний термостат на базі цифрового помічника Microsoft Cortana.

Будівля штаб-квартири площею 80 000 квадратних футів (7,4 тис. м2) відкриється у грудні цього року. Будівля знаходиться поряд із центром переробки відходів Bee'ah у Шарджі, приблизно за 10 миль (16 км) на північ від Дубая.

Microsoft розповіла, що віртуальний ІІ-помічник дозволить автоматизувати виконання адміністративних завдань, які забирають чимало часу у співробітників. Зокрема, він регулюватиме температуру в будівлі, бронюватиме конференц-зали та виконуватиме інші рутинні обов'язки. Масштаби використання ІІ все ще визначаються, але, як очікується, коло завдань, які він виконує, буде включати сотні позицій.

Будинок, спроектований відомим архітектором Захой Хадід (Zaha Hadid), зовні виглядатиме як оточуючий його. піщані дюни. Електроенергія для нього буде поставлятися з джерел енергії, що повністю відновлюються. Bee'ah буде необхідно приділяти пильну увагу використанню енергії. Для цього компанія буде використовувати рішення Microsoft Azure Digital Twins, за допомогою якого для моніторингу середовища створюється цифровий двійник системи IoT-пристроїв будівлі.

Інші новини

Найкраща ціна