+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft опублікувала попередню версію OpenJDK

Microsoft опублікувала попередню версію OpenJDK

Microsoft випустила попередню версію власного дистрибутива OpenJDK з довгостроковою підтримкою. Про це повідомляється в блозі розробників корпорації.

На офіційному сайті Microsoft представлені безкоштовні збірки на базі OpenJDK 11 під архітектурою x64 для використання сервера і робочого столу в Windows, macOS і Linux. Компанія обіцяє підтримку Java 11 як мінімум до 2024 року, а також є посилання на дистрибутив OpenJDK 16 в ранньому доступі для систем на базі процесорів ARM64.

Microsoft стверджує, що дистрибутив пройшов тестування JCK, яке використовується для перевірки сумісності зі специфікацією Java 11. Компанія позиціонує Microsoft JDK як просту заміну будь-якому іншому дистрибутиву OpenJDK. На даний момент дистрибутиви не рекомендовані до застосування в «бойових умовах» через їх експериментального статусу.

Користувачі хмарних сервісів Azure вже можуть випробувати OpenJDK через Azure Shell, причому протягом усього 2021 року. Microsoft JDK стане дистрибутивом за замовчуванням для служб Azure, повідомляє блог розробника.

OpenJDK - це проект зі створення повністю сумісного набору інструментів для розробки і запуску додатків на мові програмування Java, що складається виключно з вільного і відкритого вихідного коду. Пакет включає компілятор байт-коду Java (javac), стандартні бібліотеки класів Java, зразки, документацію, утиліти та середовище виконання Java (JRE).

Оригінальний розробник Java, Sun Microsystems, який був придбаний Oracle в 2009 році , відкрив вихідний код Java під вільною ліцензією GNU GPL v2 в 2007 році і створив проект OpenJDK, що дозволяє іншим компаніям брати участь в розробці платформи. Починаючи з версії 11, яка вийшла у вересні 2018 року, платформа Oracle JDK є платною для бізнес-користувачів.

Інші новини

Найкраща ціна