+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft опублікувала звіт, результати якого можуть сприяти продовженню зростання вартості акцій

Microsoft опублікувала звіт, результати якого можуть сприяти продовженню зростання вартості акцій

За даними Bloomberg, фінансові аналітики очікують зростання капіталізації Microsoft понад $1 трлн протягом найближчого часу. Компанія опублікувала звіт, результати якого можуть сприяти продовженню зростання вартості акцій – він розпочався у грудні після рекордного падіння на 33%. Якщо дані у звіті будуть відповідати очікуваним, то капіталізація Microsoft має перевищити $1 трлн.

Одним із головних драйверів зростання акцій Microsoft є її підрозділ Azure – хмарні сервіси показують добрі результати.

Аналітики очікують продовження цього тренду у третьому кварталі року. Саме цифра продажів Azure викликають найбільший інтерес у звіті, саме від неї залежатиме зростання акцій.

Імовірно, виручка рік до року у разі Azure перевищить 68%. Незважаючи на те, що роком раніше вона зросла на 93%, компанії вдалося відвоювати частку ринку у Amazon Web Services, тому загалом результати оцінюються позитивно.

Крім того, 29,2% виручки Microsoft у 2018 році припало на підрозділ Intelligent Cloud. Для порівняння, 2015 року ця цифра була на рівні 25,3%. На думку аналітиків, хмарний бізнес «структурно покращив траєкторію зростання Microsoft» – компанія отримала надійне джерело виручки, що дає двозначне зростання щороку. У результаті Microsoft вдається зростати швидше за ринок в цілому.

Тому незважаючи на загальне уповільнення зростання виручки Microsoft, аналітики прогнозують зростання вартості акцій компанії.

Інші новини