+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft опублікувала інструкцію про перенесення програми UWP на Windows App SDK (Project Reunion)

Корпорація Майкрософт опублікувала інструкції щодо перенесення програми UWP на SDK програми Windows (Project Reunion)

Microsoft опублікувала інструкції для розробників по перенесенню існуючих додатків UWP на Windows App SDK (Project Reunion), який заснований на класичній платформі Win32. Це може бути корисно , якщо вашому додатку потрібні функції та API, які недоступні в UWP, але доступні в sdk програми Windows.

Підтримка додатків UWP продовжує залишатися незмінною, тому розробники можуть вирішити, яку платформу використовувати для конкретного проекту. «Якщо ви задоволені поточним функціоналом УСП, немає необхідності переходити на інший тип проекту». Зазначається, що Windows також продовжить використовувати UWP там, де це має сенс.

Якщо ви розробник UWP і хочете використовувати останні розробки в WinUI 3 і .NET 5/6 (і новіших версіях), то вам необхідно перенести свій проект на Windows App SDK. У майбутньому UWP отримуватиме лише виправлення помилок та покращення безпеки, а також не матиме доступу до нових API. Можна сказати, що цією інструкцією Microsoft підтвердила «смерть» платформи UWP.

SdK для програм Windows надає широкий набір API Windows — з реалізаціями, які відокремлені від ОС і випускаються розробникам через пакети NuGet . Як розробник із універсальною програмою для платформи Windows (UWP), ви можете чудово використовувати наявний набір навичок та вихідний код, перемістивши програму на SDK програми Windows.

За допомогою SDK програми Windows ви можете включити в свій додаток найновіший час виконання, мову та функції платформи. Оскільки кожна програма відрізняється, як і ваші вимоги та уподобання, існує багато різних способів підійти до процесу перенесення вихідного коду вашого додатка. Але підхід високого рівня та зміни коду, необхідні для різних областей функцій, схожі. Тож у цій темі ми розглянемо стратегії щодо того, як можна підійти до перенесення програми, а також більше інформації (та обмежень) щодо певних областей функцій. Отже, також дивіться Що підтримується при портуванні з UWP на WinUI 3.

Більшість API середовища виконання Windows (WinRT) можуть використовуватися програмами SDK для програм Windows. Але є й такі, які не підтримуються в настільних програмах або мають обмеження.

  • API, які залежать від функцій інтерфейсу користувача, які були розроблені для використання лише в додатках UWP.
  • API, для яких потрібна ідентичність пакета. Ці API підтримуються лише в настільних програмах, упакованих за допомогою MSIX.

Для цих API ми покажемо вам, які альтернативи використовувати. Більшість із цих альтернатив доступні в бібліотеці інтерфейсу Windows (WinUI) або через інтерфейси WinRT COM, доступні в SDK програми Windows.

Інші новини