+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Office Insider Build 1904 отримав нові налаштування, що надають більше контролю над надісланими даними.

Microsoft Office Insider Build 1904 отримав нові налаштування, що надають більше контролю над надісланими даними.

MICROSOFT НАДАЛА КОРИСТУВАЧАМ OFFICE ВЕЛИКИЙ КОНТРОЛЬ НАД ТЕЛЕМЕТРІЄЮ

Microsoft реалізувала у пакеті Office дві нові опції для забезпечення більшої прозорості даних телеметрії, що надсилаються користувачами техногіганту. Нова функція з'явилася в останній версії Microsoft Office Insider Build 1904.

Перша опція Required Diagnostic Data («Необхідні діагностичні дані») відноситься до даних, необхідних для покращення роботи Office, без яких пакет не зможе нормально функціонувати, друга опція Optional Diagnostic Data («Необов'язкові діагностичні дані) служить для надсилання додаткової інформації про збоях у роботі пакета або інших помилках.

В даний час доступні нові налаштування телеметрії лише учасникам інсайдерської програми Office Insider. Очікується, що звичайні користувачі Office матимуть доступ до функції найближчим часом.

Раніше нідерландська влада звинуватила Microsoft у тому, що механізм збору телеметрії, який використовується компанією, порушує норми Загального регламенту захисту даних ЄС. Зокрема зазначалося, що через вбудований в Office механізм техногігант збирає великі обсяги даних про індивідуальне використання Word, Excel, PowerPoint і Outlook без належного повідомлення, при цьому не надаючи можливості контролювати обсяг даних, що відбираються, відключити телеметрію або дізнатися, яку саме інформацію збирає компанія.

Інші новини

Найкраща ціна