+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про запуск оновлень Windows 10 Fall Creators Update

Microsoft повідомила про те, що оновлення Windows 10 Fall Creators Update почне встановлюватися на більш ніж 500 млн. пристроїв по всьому світу. Оновлення, вперше анонсоване на конференції Microsoft Build у травні 2017 року, містить спектр нових можливостей, які допоможуть користувачам Windows 10 розкрити свій творчий потенціал, стати продуктивнішими та досягати більшого.

Fall Creators Update включає оновлений розділ "Фотографії" з можливістю додавати кінематографічні 3D-ефекти на базі технологій штучного інтелекту; Windows Mixed Reality для занурення у світи змішаної реальності за допомогою комп'ютера на Windows 10 та гарнітури; можливість реального часу накладати 3D-об'єкти на зображення в об'єктиві камери за допомогою Mixed Reality Viewer, а також інтеграція 3D-елементів у пакет Office; функцію збереження пам'яті пристрою "Файли OneDrive на запит" для оптимізації завантажень файлів з хмари; багатофункціональну адресну книгу My People; посилений захист проти вірусів-здирників (таких, як WannaCry або Petya) Windows Defender Exploit Guard.

Для встановлення Fall Creators Update на свій пристрій, слід увімкнути функцію автооновлення на пристроях з Windows 10. Установка оновлення проводиться автоматично та поетапно накочується на пристрої у всьому світі.

Інші новини

Найкраща ціна