+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про випуск першої бета-версії Microsoft Edge для Linux

Microsoft оголосила про випуск першої бета-версії Microsoft Edge для Linux

Бета-версія Microsoft Edge для Linux доступна як у вигляді пакета DEB для Debian/Ubuntu, так і як варіант RPM для Fedora/openSUSE. Таким чином, велика кількість користувачів Linux зможуть протестувати браузер в своєму дистрибутиві .

Бета-канал має найстабільніший попередній перегляд Microsoft Edge. Важливі оновлення програми виходять кожні 6 тижнів. Попередній перегляд базується на каналах розробників і canary, що надають найкращі методи та вдосконалення для кожного випуску.

Установка Microsoft Edge на Linux

Є два способи розпочати роботу з Microsoft Edge на Linux. Найпростіший підхід полягає в тому, щоб завантажити і встановити пакет .deb або .rpm прямо з сайту Microsoft Edge Insider – це налаштує вашу систему на отримання майбутніх автоматичних оновлень.

Якщо ви віддаєте перевагу, ви також можете встановити Microsoft Edge зі сховища програмного забезпечення Microsoft Linux, використовуючи стандартні інструменти керування пакетами вашого дистрибутива, дотримуючись інструкцій «Установка командного рядка» на сайті Microsoft Edge Insider (deb/rpm).

Чого очікувати від попереднього перегляду

З нашим початковим попереднім випуском ми прагнемо надати представницький досвід для розробників, які хочуть створювати та тестувати свої сайти та програми на Linux. Функції веб-платформи та інструментів розробника, включаючи основну поведінку рендеринга, розширення, браузер DevTools та функції автоматизації тестування, як правило, повинні поводитися послідовно з іншими платформами, такими як macOS та Windows.

Деякі функції та служби кінцевого користувача, можливо, ще не повністю ввімкнуто. Зокрема, наш початковий випуск підтримує лише локальні облікові записи та не підтримує вхід у Microsoft Edge за допомогою облікового запису Microsoft або AAD, а також функцій, для входу в які потрібно ввійти (наприклад, синхронізації настройок, уподобань тощо). Ці функції будуть доступні в майбутньому попередньому перегляді.

Інші новини

Найкраща ціна