+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про розширення програми захисту інтелектуальної власності Azure IP Advantage

Microsoft оголосила про розширення програми захисту інтелектуальної власності Azure IP Advantage

Microsoft оголосила про розширення програми захисту інтелектуальної власності Azure IP Advantage. Нововведення включають можливості захисту від патентних позовів для стартапів та розробників інтернету речей (IoT).

Надавши доступ до 10 тис. патентів, Microsoft допоможе розробникам рішень інтернету речей (користувачам Azure Sphere та Windows IoT) захиститися від позовів компаній, чий бізнес будується на скуповуванні патентів та отриманні ліцензійних відрахувань.

Окрім цього, Microsoft пожертвує 500 патентів альянсу розробників LOT Network. У ньому складається близько 400 учасників, у тому числі такі компанії, як Facebook, Google, Microsoft, SAP, Amazon, Netflix, Ford, GM та Uber. Основна мета альянсу - захист розробників від патентних позовів за допомогою надання учасникам доступу до широкої бібліотеки патентів.

Проблема патентних позовів може стати критичною для невеликих компаній. Вступивши до LOT Network, кваліфіковані стартапи, що використовують Microsoft Azure, отримають доступ до патентів у таких сферах як, зокрема, штучний інтелект, мультимедіа та безпека.

Раніше Microsoft оголошувала про приєднання до Open Invention Network та передачу учасникам організації безкоштовного доступу до понад 60 тис. патентів на ПЗ. Головна мета платформи – захист програмного забезпечення з відкритим кодом від патентних позовів.

Інші новини