+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про продовження терміну безкоштовної підтримки операційної системи Windows 7

Microsoft оголосила про продовження терміну безкоштовної підтримки операційної системи Windows 7

У рамках програми Defending Democracy Program компанія Microsoft оголосила про продовження терміну безкоштовної підтримки операційної системи Windows 7, під керуванням якої працюють сертифіковані урядом електронні машини для голосування. Офіційно термін підтримки Windows 7 закінчується 14 січня 2020, проте для електронних машин для голосування було зроблено виняток. Щоб уникнути можливих кібератак на час проведення виборів президента США, запланованих на листопад 2020 року, Microsoft продовжить термін безкоштовної підтримки.

«У міру наближення виборів 2020 року ми усвідомлюємо, що порівняно невелика кількість використовуваних сертифікованих машин для голосування працюють під керуванням Windows 7. Ми також усвідомлюємо, що своєчасне переведення цих машин на нову операційну систему до 2020 року неможливий через низку причин, у тому числі через тривалий термін сертифікації машин – процесу, в ході якого ми разом з представниками уряду оновлюємо машини та робимо їх більш адаптивними», – повідомляється в блозі компанії. >

Defending Democracy Program – ініціатива Microsoft, запущена у квітні 2018 року та спрямована на захист виборчого процесу від стороннього втручання. В рамках ініціативи Microsoft бере участь у забезпеченні захисту виборчих кампаній від хакерських атак, посиленні прозорості політичної реклами в інтернеті, вивченні технологічних рішень та захисту від дезінформації.

Інші новини