+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про придбання розробника ОС для інтернету речей

Microsoft оголосила про придбання розробника ОС для інтернету речей

Microsoft оголосила про придбання Express Logic за неназвану суму. Завдяки цій покупці у Microsoft буде три операційні системи для інтернету речей - ThreadX RTOS приєднається до Windows 10 IoT і Azure Sphere. Останню у Microsoft називають своїм «головним рішенням для безпеки в галузі мікроконтролерів».

За рахунок цього поглинання ми відкриємо доступ до мільярдів нових підключених кінцевих точок, збільшимо кількість пристроїв, які можуть безперешкодно підключатися до Azure і забезпечимо нові інтелектуальні можливості, — написав у блозі директор з IoT-бізнесу Microsoft Сем Джордж (Sam George).

Головною метою цієї угоди є використання ThreadX RTOS для виконання процесів у режимі реального часу на пристроях Azure Sphere і надати можливість обладнанню на базі ThreadX підключатися до пристроїв Azure IoT Edge, коли IoT-рішенню потрібні можливості прикордонних обчислень.

Microsoft купила Express Logic через рік після того, як оголосила про інвестування $5 млрд в інтернет речей і штучний інтелект в пристроях на кордоні мережі (Intelligent Edge)

Інші новини