+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про придбання Movere – розробника програмного забезпечення, що допомагає переходити на використання хмарних сервісів

Microsoft оголосила про придбання Movere - розробника програмного забезпечення, що допомагає переходити на використання хмарних сервісів

Movere (раніше називалася Unified Logic) — американська компанія, яка розробляє програмне забезпечення, що допомагає бізнесу переходити на використання хмарних сервісів.

Microsoft оголосила про придбання Movere.

Як пише видання SiliconANGLE, стартап Movere пропонує платформу для оцінки ІТ-інфраструктури, за допомогою якої компанії можуть перевіряти свої технологічні активи в автоматичному режимі — без залучення співробітників.

Маючи актуальну інформацію про сервери, додатки та користувачів у корпоративній мережі, ІТ-адміністратори можуть знаходити недоліки, які складно знайти в ручному режимі. Операційний контроль також є основним елементом для збереження високого рівня інформаційної безпеки.

Компанії проводять оцінку ІТ-інфраструктури в рамках переходу на хмарні обчислення, щоб визначити, які програми їм слід перенести з локальних серверів. Movere спростить організаціям завдання міграції систем на Azure.

ПЗ Movere може візуалізувати структуру корпоративної мережі, обробляючи понад 1 тис. серверів на годину. Виводяться такі дані, як час та найчастіші періоди використання ресурсів обладнання бізнес-додатками. Компанії можуть задіяти ці відомості для того, щоб розраховувати обсяг хмарної інфраструктури, який їм знадобиться для виконання колишніх процесів поза своїми серверами та ЦОДами.

Можливості компанії з вивчення та аналізу доповнять Azure Migrate та інтегровані партнерські рішення Microsoft, що дозволить ще більше полегшити процес міграції у хмару

Інші новини