+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про поглинання розробника програмного забезпечення для централізованого налаштування доступу працівників до корпоративних даних

Microsoft оголосила про поглинання розробника програмного забезпечення для централізованого налаштування доступу співробітників до корпоративних даних

BlueTalon — заснований у 2013 році американський розробник програмного забезпечення, яке допомагає компаніям централізовано налаштовувати доступ співробітників до корпоративних даних. Платформа дозволяє фахівцям з інформаційної безпеки встановлювати правила доступу до популярних СУБД і кластерів Hadoop, а також відстежувати дотримання цих правил.

Політики доступу, створені за допомогою рішень BlueTalon, можуть бути налаштовані у найдрібніших деталях. Наприклад, можна роздавати користувачам повноваження на основі їхніх посадових інструкцій, підрозділів, до яких належать працівники, та ступінь конфіденційності даних, які їм потрібно переглядати. Наприклад, аналітику, що відповідає за оцінку ефективності продажів компанії, може бути надано доступ до історії покупок клієнтів, але не до даних банківських карток, за допомогою яких здійснювалися операції.

Microsoft оголосила про поглинання BlueTalon. Скільки софтверний гігант заплатив за придбання стартапу, не уточнюється. Інші умови угоди також не розкрито.

До кінця липня 2019 року BlueTalon залучила загалом $27 млн ​​інвестицій. Поінформоване джерело SiliconANGLE говорить, що вартість придбання BlueTalon, швидше за все, виявилася набагато меншою за $27 млн.

За словами інформатора, BlueTalon не змогла створювати високі потоки виручки, незважаючи на те, що продуктами вендора користуються кілька найбільших компаній зі списку Fortune 100.

Microsoft цікаві в BlueTalon розробники, ніж програмне забезпечення. Куплена компанія увійде до складу підрозділи Azure Data Governance.

Як написав у блозі гендиректор BlueTalon, продаж компанії Microsoft став «потужним фактором, що підтримує місію BlueTalon — забезпечувати легкий та безпечний доступ до даних у компанії, надаючи високоякісні рішення щодо управління даними та відповідності вимогам»

Інші новини