+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про поглинання jClarity – розробника інструментів для Java-проектів

Microsoft оголосила про поглинання jClarity - розробника інструментів для Java-проектів

jClarity — британський розробник інструментів для Java-проектів. Компанія пропонує програми під назвою Censum та Illuminate, які допомагають розробникам писати код на Java. Censum дозволяє виявити неефективність роботи програмного забезпечення, наприклад надмірне споживання пам'яті. А Illuminate використовує машинне навчання для створення рекомендацій щодо автоматичного усунення несправностей.

Microsoft оголосила про поглинання jClarity, але вартість угоди компанії розкривати не стали.

Як зазначає видання SiliconANGLE, Java є однією з найпопулярніших мов програмування при створенні корпоративних рішень — від мобільних додатків до складних серверних систем. Декілька продуктів Microsoft, включаючи аналітичний сервіс Azure HDInsights, написані цією мовою програмування.

Microsoft має намір використовувати технології jClarity для оптимізації робочих процесів Java у хмарній інфраструктурі Azure. Інженери Microsoft Azure і jClarity працюватимуть спільно, щоб зробити «Azure кращою платформою для наших клієнтів Java та власних команд», заявив керівник з управління найбільшими проектами в підрозділі Microsoft Developer Tools and Services.

Передбачається, що продукти британського стартапу будуть доступні в каталозі програм Azure поряд з іншими інструментами для розробки програмного забезпечення. Censum та Illuminate вже доступи як хмарні рішення, а угода з Microsoft має спростити процес їх перенесення в Azure.

Можливо, Microsoft була просто зацікавлена ​​в отриманні фахівців з Java у jClarity. Команди розробників обох компаній мають досвід співробітництва у створенні софт: так, Microsoft є платиновим спонсором проекту AdoptOpenJDK — популярної версії Java з відкритим вихідним кодом, у розвиток якої jClarity робить великий внесок.

Інші новини

Найкраща ціна