+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про нові інвестиції в технології та програми для підтримки своєї партнерської екосистеми

Microsoft оголосила про нові інвестиції в технології та програми для підтримки своєї партнерської екосистеми

Microsoft оголосила про нові інвестиції в технології та програми для підтримки своєї партнерської екосистеми. Вони мають оптимізувати взаємодію партнерів з компанією в епоху хмарних обчислень.

«Наші клієнти та партнери продовжують переходити в хмару, збільшуючи темпи цифрової трансформації своїх компаній. Це дозволяє нам розвивати нові види та рівні співробітництва, - каже корпоративний віце-президент групи One Commercial Partner компанії Microsoft. — Ми трансформуємо наш портфель партнерських програм, комерційних пропозицій та ресурсів для компаній, які співпрацюють із Microsoft, щоб допомогти їм отримати вигоду з цих нових можливостей».

Інвестиції в програми та продукти 

 • Розширення можливостей Microsoft Teams. Через два роки після запуску платформи її активно використовують 13 мільйонів людей щодня, а 19 мільйонів щотижня. Microsoft також анонсувала нові функції в Microsoft Teams, які включають можливості для медичних організацій і співробітників першої лінії. Крім того, спільно з партнерами Microsoft працює над інтеграцією Teams з рішеннями для контакт-центрів, а також відкриває нові можливості для партнерів CSP.
 • Оновлення Dynamics Microsoft оголосила про масштабне оновлення ініціативи Dynamics 365 Nonprofit Accelerator і два нові засоби інтеграції для платформи Dynamics 365, орієнтованих на представників автомобільної індустрії та фінансового сектора. Крім того, програма Business Applications ISV Connect стала доступною практично всьому світу. В ній з'явилися нові інструменти та посібники для розробки, ресурси Marketplace, а також нові можливості підтримки партнерських рішень та допомога у виведенні їх на ринок.
 • Microsoft представляє Azure Lighthouse. Рішення надає партнерам єдину панель для моніторингу та керування всіма замовниками Azure. Це забезпечує зручніше керування ресурсами Azure, з високим ступенем автоматизації та ефективності, а також більш високий рівень прозорості та безпеки для замовників. Microsoft вперше представила рішення подібного масштабу, розроблене з партнерами та партнерами.
 • Azure Migration Program (AMP). Ініціатива допоможе замовникам прискорити міграцію на Azure. AMP формує проактивні рекомендації та містить інструменти, які дозволять знизити ризики та реагувати на найчастіше виникаючі проблеми, пов'язані з перенесенням робочих процесів у хмару.

  Розширення можливостей для партнерів

  Програма спільного продажу партнерських рішень Microsoft co-sell існує вже два роки. Річний дохід партнерів у рамках неї становив $9,5 млрд. Інвестиції, про які було оголошено цього тижня, спрямовані на розвиток цього напряму.

  • Загальна доступність компетенції Microsoft Security. Ця нова компетенція надає можливість партнерам реалізовувати свою експертизу на ринку, а також надає доступ до низки переваг, що стимулюють комерційне зростання та збільшення прибутку компаній.
  • П'ять розширених спеціалізацій. У цей список входить експертиза з міграції Windows Server і SQL Server в Microsoft Azure, міграції баз даних Linux і Open Source в Azure, міграції Data Warehouse в Azure, модернізації веб-застосунків у хмарі Microsoft, а також Kubernetes (відкрите ПЗ для керування контейнерами) в Azure.
  • Нові можливості Azure Marketplace. Додаткові моделі ціноутворення, програма заохочень та нові способи виведення продуктів на ринок будуть запущені у липні для компаній, які розміщують комерційні пропозиції на платформі Microsoft Azure Marketplace. Моделі ціноутворення включають щомісячний і річний білінг SaaS, гнучкі опції білінгу, що настроюються під конкретного замовника, стандартні контракти і безкоштовні пробні версії SaaS, що конвертуються в оплачувані залучення.

Інші новини