+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про доступність функції колекцій для всіх користувачів браузера Edge на каналах Canary та Dev

Microsoft оголосила про доступність функції колекцій для всіх користувачів браузера Edge на каналах Canary та Dev

Microsoft оголосила, що функція колекцій тепер доступна для всіх користувачів браузера Edge на каналах Canary і Dev. Ця можливість збирати, організовувати, експортувати та обмінюватися контентом з Інтернету. Така собі просунута версія закладок.

Раніше Microsoft протестував нововведення на обмеженій групі користувачів, а тепер додає їх усім. З нововведень варто відзначити синхронізацію колекцій, редагування заголовків, підтримку темної теми оформлення, більш стримана поведінка спливаючого вікна Try Collections та спільне використання даних.

Для останньої функції, слід зазначити, Microsoft готовить ще більше можливостей. З уже наявних йдеться про копіювання всіх чи окремих елементів колекцій відкриття загального доступу до них.

Нові можливості доступні для браузера Edge на основі Chromium, починаючи з версії 80.0.338.0 або пізнішої. Функція доступна за промовчанням, тому жодні прапори не потрібно активувати примусово.

Зазначимо, що Microsoft активно оптимізує свій браузер. Нещодавно в Edge покращили пошук, а також анонсували оновлену поведінку прогресивних веб-додатків (Progressive Web Apps, PWA). Вони, як стверджується, працюватимуть аналогічно нативним.

Інші новини